Łukasz Szewczyk23.02.2021 (14:18)26 komentarzy

Nowy pakiet Relax+ w ofercie Canal+

• Canal+ wprowadza do swojej oferty nowe pakiet Relax+
• Pakiet zapewnia dostęp do 86 kanałów telewizyjnych, w tym do kanału nSport+ oraz wybranych treści premium z bibliotek Canal+ dzięki promocyjnemu dostępowi do Canal+ Family
Nowy pakiet Relax+ w ofercie Canal+
Nowy pakiet Relax+ to dostęp do kanału Canal+ Family za 0 zł na cały okres umowy. Przypomnijmy, że odświeżona ramówka kanału Canal+ Family wprowadziła dla widzów nowe pasma tematyczne wypełnione filmami, serialami, dokumentami, sportem oraz treściami dla najmłodszych z kanałów Canal+ Premium, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Dokument czy Canal+ Sport. Klienci wybierający pakiet Relax+ otrzymają więc dostęp do treści ze świata Canal+ dostępnych do tej pory wyłącznie w wyższych pakietach premium.
Z kolei kanał nSport+ dostępny w pakiecie Relax+ pozwoli poznać różnorodną ofertę sportową Canal+. Fani żużla znajdą tam transmisje meczów PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz dedykowane magazyny poświęcone tej dyscyplinie. Widzowie wchodzący w świat sportu CANAL+ będą mogli zobaczyć tam również transmisje wybranych meczów PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander, Ligue 1, Futsal Ekstraklasy oraz autorskie magazyny i reportaże sportowe. Ofertę kanału nSport+ uzupełniają retransmisje meczów NBA, najlepszej koszykarskiej ligi świata.

Klienci wybierający pakiet Relax+ niebawem otrzymają dostęp do serwisu CAanal+ online bez dodatkowych opłat i bez limitu godzin. Klienci znajdą w serwisie kanały telewizyjne i kolekcje, do których Canal+ posiada prawa do rozpowszechniania w internecie oraz które klienci posiadają w swoim abonamencie. Aby rozpocząć korzystanie z CANAL+ online w ramach abonamentu należy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Strefa Canal+ oraz uzupełnić dane w formularzu. Szczegółowa instrukcja jest dostępna tutaj. Z Canal+ online można skorzystać w przeglądarce internetowej na stronie ogladaj.canalplus.pl, przez aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV oraz CANAL+ BOX 4K.

Pakiet Relax+ w Canal+
Pakiet Relax+ w Canal+
Podsumowując, Pakiet Relax+ to CANAL+ Family za 0 zł na cały okres umowy; 43 kanały rozrywkowe; 8 kanałów filmowych i 3 sportowe, w tym nSport+; 11 kanałów popularnonaukowych i 4 dla dzieci;,7 autorskich kanałów tematycznych CANAL+, np.: Kuchnia+, Domo+, Planet+; Dostęp do wybranych kanałów i kolekcji VOD w CANAL+ online bez limitu godzin i bez dodatkowych opłat ( wkrótce).

Pakiet Relax+ można zamówić w cenie 29,99 zł miesięcznie. Cena po uwzględnieniu rabatów: 5 zł/mies. za zgody marketingowe oraz 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność.

Komentarze (1 - 10 z 26)

Tak czułem ze nowy takiet no nowa cena 29zł a było 19zł canal+ równa do cp ale fajna ta zmiana ze cana+ familiy w kazdym pakiecie szkoda ze cena menpaca bez zmian.hbo w tym nowym pakiecie 5zł miej i to jest plus tego.
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 23.02.2021 (14:54:50)
 11  
To nowa metoda canal+ i cp na brak wypowiedzenia umowy nie robi sie zmiany ceny pakietu normalnie bo by były rezygnacje z umowy tylko usuwa sie pakiet z ofert a daje nowy z inna cena co nie pozwala na wypowiedzenie umowy proste.
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 23.02.2021 (14:57:14)
 8  
Tak czułem ze nowy pakiet i nowa cena 29zł a było 19zł canal+ równa do cp ale fajna ta zmiana ze cana+ familiy w kazdym pakiecie szkoda ze cena menpaca bez zmian.hbo w tym nowym pakiecie 5zł miej i to jest plus tego.
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 23.02.2021 (15:01:23)
 8  
Relax+ to o 10 zł droższy Start+ :(
 7  
I co z tego jak to jest telewizja satelitarna, a nie internetowa.
Akurat do telewizji internetowej mam już cały zestaw do jej odbioru, a do satelitarnej musiałbym teraz kupować i montować nowy zestaw w tym drugi dekoder i antena satelitarna.
 11  
Relax+ to o 10 zł droższy Start+ :(
Poszerzyli pakiet o nSport+ i Canal+ Family. Ciekawe, czy będzie więcej kanałów w Canal+ Online, czy tak jak w Canal+ telewizja przez internet - 22 kanały.
 9  
szkoda tylko ze nie maja oferty ip tv tak jak ma vectra czy polsat cyrowy bo te kilka kanalow za 75zl to kpina jakas,,, czasami adinistrator budyku w miesciie zakazuje wrecz montaz anteny satelity
 1  
Mam wszystkie możliwe pakiety.
 9  
A jak je masz? masz canal+ i cp???
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 23.02.2021 (18:22:05)
 4  
Ten polsat sie nadaje na hu mam caly zestaw c+ z antena sat i internetowa dla tego mam polsat gleboko w hu
 2