Łukasz Szewczyk27.02.2021 (16:29)2 komentarze

Startuje czwarta edycja "The Voice Kids" w TVP2

• Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję nowej edycji muzycznego show z udziałem utalentowanych muzycznie dzieci - "The Voice Kids"
Jury drugiej edycji programu "The Voice Kids" w TVP2
Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska i Mateusz Golicki zachwycili swoimi występami w poprzednich edycjach "The Voice Kids" i zaskarbili serca milionów Polaków. Zwycięscy polskiej edycji "The Voice Kids", stają się idolami najmłodszych, udowadniają, że marzenia się spełaniają.
W czwartej edycji programu na scenie zobaczymy dzieci w wieku 8-14 lat. W roli trenerów, którzy pomogą najmłodszym rozwijać muzyczny talent wystapią: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Do czwartej edycji "The Voice Kids" zgłosiło się sześć tysięcy osób. Podczas "Przesłuchań w Ciemno" na scenie zaśpiewa ponad 70 dzieci. W kolejnym etapie - w "Bitwach", na scenie zobaczymy występy trójki dzieci, ale tylko jedno z nich przejdzie dalej. W finałowym odcinku widzowie biorący udział w głosowaniu SMS wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce "The Voice Kids" i nagrodę pieniężną na przyszłą edukację w wysokości 50 tys. złotych.

W roli prowadzących Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel.


Emisja premierowych odcinków czwartej edycji "The Voice Kids" w soboty o godz. 20.00 (od 27 lutego 2021 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 2 z 2)

co no i? Fajnie sie ogląda, fajnie sie słucha. Jurorzy do pracy z dziecmi pasują. Wreszcie widać na co idzie kasa z naszych podatków! Najlepsza była czarnulka na końcu, nie dość że śliczna to jeszcze ładnie śpiewa.
A wszystkie Jackowe płn. koreańskie wiadomości z Holecką i innymi aparatczykami partyjnymi do likwidacji w PISdu!
 8  
widać że wypisuje tylko po to by podjudzać i opluwać .argumentacja nie jest merytoryczna a jedynie wplątanie polityki do tego . może trzeba zlikwidować co innego ....!
 3