Łukasz Szewczyk27.02.2021 (21:21)6 komentarzy

Kabarety wracają do TVP. Nowy program "Kabaret. Super Show Dwójki"

• Wiosenną nowością TVP będą kabarety
• Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję nowego programu "Kabaret. Super Show Dwójki"
"Kabaret. Super Show Dwójki"
W nowym programie "Kabaret. Super Show Dwójki" gospodarze - Bartosz Gajda (Łowcy.B) i Robert Motyka (Paranienormalni) wraz ze swoimi gośćmi zaprezentują wszystko to, co na kabaretowej scenie najlepsze. Będą kultowe skecze oraz specjalnie na potrzeby programu przygotowywane premiery, nie zabraknie muzyki, parodii, gagów i błyskotliwych żartów. Stałym elementem programu będą zabawne relacje Michała Wójcika (Ani Mru Mru), jako "Pani Wiesi na tropie" oraz Andrzeja Kozłowskiego z kabaretu Pod Wyrwigroszem, który w specjalnych występach, sparodiuje wykonawców polskiej sceny muzycznej. Stale towarzyszyć widzom będą również Formacja Chatelet i Kabaret Zachodni, którzy prócz własnych skeczy, na finał każdego odcinka przygotują również wspólny występ z gospodarzami. Jarosław Sobański z Kabaretu Zachodniego wykorzysta natomiast cały kabaretowy potencjał ulicznej sondy, by dowiedzieć się co myślą ludzie w cyklu "Co tu ten tego?". W "Kabaret. Super show Dwójki" wiosną zobaczymy również m.in. Kabaret Kałasznikow, Kabaret On On On, Pana Li i taneczną formację Fair Play Crew, znaną z zaskakujących skeczy bazujących na ruchu i tańcu.
O taneczną oprawę programu zadbają tancerze z Egurrola Dance Studio, a najlepszymi muzycznymi puentami podzieli się z widzami DJ Adamus.

"Kabaret. Super show Dwójki" to powrót kabaretów do Telewizji Polskiej. Pomysłodawcami cyklu i reżyserami są Tomasz Klimek i Mikołaj Dobrowolski. W pierwszej serii widzowie zobaczą dwanaście premierowych odcinków.

Emisja premierowych odcinków programu "Kabaret. Super Show Dwójki" w soboty o godz. 22.15 (od 27 lutego 2021 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Niech wracają, nie mam nic przeciwko. Mam tylko nadzieję, że będzie jakaś cenzura w tym programie i kabareciarzom nie da się tzw. wolności słowa. Żeby kabareciarze nie palnęli na antenie czegoś niedorzecznego i obrażającego uczucia konserwatywnej części społeczeństwa. Bo różnie z tym może być, jeżeli nikt nie będzie sprawdzał, co leci w eter...
 3  
Popieram słowa @ Izabeli, wolność słowa powinna być zakazana w naszym kraju. Za wzór należy stawiać ograniczenia w Korei Północnej, Polska stała by się potęgą medialno-społeczną.
 14  
A ja jestem za wolnością słowa w kabaretach. Jeżeli ktoś nie umie pośmiać się z partii której jest zwolennikiem to chyba coś z nim nie tak
 7  
Fajny kabaret, że nawet z PISu nie można się śmiać.
 5  
Swietny ten kabarek. Umarlem ze smiechu prawie taki ubaw mialem. Nastepny odcinek caly dejcie o zlej smiesznej opozycji+ pod niebiosa wychwalcie naszego Boga naszego krola wybawce Jaroslawa.
 4  
Oglądałem wczoraj. Nawet śmiali się z polityki. Dokładnie to z Tuska.
XD
 0