Łukasz Szewczyk01.03.2021 (12:04)63 komentarze

Główne kanały informacyjne w lutym: Zyskują TVN24 i Polsat News, traci TVP Info

• W drugim miesiącu 2021 roku TVN24 umacnia pozycję lidera wśród polskich kanałów informacyjnych, notując największy wzrost.
• Widzów zyskuje także Polsat News, traci TVP Info
Główne kanały informacyjne w lutym: Zyskują TVN24 i Polsat News, traci TVP Info
W lutym 2021 roku liderem wśród telewizji informacyjnych w Polsce pozostaje TVN24. Kanał oglądało średnio ponad 322,2 tys. widzów (4,73 proc. udziału), zajmując piąte miejsce wśród najpopularniejszych kanałów TV w Polsce. W porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej stacja notuje wzrost o 28,6 tys. widzów.
Z kolei TVP Info oglądało średnio 250,6 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 3,68 proc. Kanał notuje spadek o 33,8 tys. widzów w ujęciu rocznym. Stacja plasuje się na szóstym miejscu wśród Top 20 stacji TV.

Z kolei kanał Polsat News oglądało średnio ponad 117,7 tys. widzów (1,73 proc.). Stacja zanotowała wzrost o ponad 27,1 tys. widzów w ujęciu rocznym. Jednocześnie stacja znalazła się na jedenastym miejscu wśród najpopularniejszych kanałów w Polsce.
Dane: Nielsen Audience Measurement i interpretacja własna

Komentarze (1 - 10 z 63)

Gdyby TVN24 był naziemnie to by stacja notowała milion oglądalności dziennie. Bądźmy realistami w TVP info nie ma treści. Za TVN 24 trzeba zapłacić czy w kablu czy satelitarnie.
 24  
Zgadzam się,gdyby TVN24 był dostępny w naziemnej za free,to miałby jeszcze większą oglądalność.Każdy ma już dość Propagandy w,TVPIS !
 17  
Zastanawiające jest wogóle to, że ktoś taką pisowską szczujnie ogląda, ale to tylko świadczy o naszym społeczeństwie
 5  
Dokładnie, współczuję widzom naziemnej, że muszą oglądać TVP Info, chociaż jak oni żyją w swoim świecie to i tak by powiedzieli, że TVN24 to propaganda krajów z zachodu, niczym jak w PRL ;) bo w PRL też tak gadali, że propaganda państw z zachodu miesza ;)
 3  
TVN 24 jest trudno dostępny przeciętny widz w naziemnej go nie zobaczy. W cyfrowym Polsacie jest przeważnie od pakietu za 30 zł lub 40 zł. Nie każdy wie że cyfra + jest na kartę gdzie pakiet już od 25 zł jest na TVN 24. A info oglądają przeważnie w naziemnej. Jest darmowy. Ja kiedyś też oglądałem naziemna info i nigdy więcej.
 2  
Najciekawsze jest to że 30% widzów TVN24 głosowało ja PiS a aż 90% widzów TVP Info na PiS.
 4  
To ciekawe, bo z trzech głównych stacji to właśnie w TVN24 trwają masowe zwolnienia, znaczy się optymalizacja struktur.
 2  
Starzy dziadowie na wsi, prawie tak samo jak i ich dziadowie, nadal korzystają z telewizorów kineskopowych z podłączonym tunerem dvbt,
a to podstawowy elektorat pisu.
Należy im sie ogromne współczucie bo mają mózg wyprany przez Komunistyczną Telewizje Jacka TVPIS, ich horyzonty myślowe i światopogląd zatrzymały sie. Nadchodzi czas by to zmienić, powołać w Polsce Media Publiczne, by mózg dziadów odblokować...
 12  
Znakomicie:)
Gratulacje dla lidera i satysfakcja, że dystans do szczujni pisowskiej się zwiększa:D :D :D

ps. bydlaku radomski-WON:D :D :D
 1  
To ciekawe, bo z trzech głównych stacji to właśnie w TVN24 trwają masowe zwolnienia, znaczy się optymalizacja struktur.
Amerykanie z Discovery robią totalne "wietrzenie magazynów". Od dyrektorów po szeregowych pracowników. Prawie wszystkie media o tym piszą.
 11