Łukasz Szewczyk01.03.2021 (18:09)6 komentarzy

Polsat News rusza z wiosenną ramówką. Wraca "Punkt widzenia", nowa prowadząca "Wydarznia"

• Polsat News rusza z wiosenną ramówką
• Na antenę wraca "Punkt widzenia", "Raport" będzie nadawany dodatkowo w sobotę, również w sobotę pojawi się nowy program "Czysta Polska", a do zespołu "Wydarzeń" dołącza nowa prowadząca.
Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski
- Ostatnie dwa lata to świetny czas dla Polsat News - zdecydowanie zwiększyliśmy nasze udziały i jesteśmy liderem wzrostów oglądalności. W grupie komercyjnej Polsat News wysuwa się przed TVP.info, a Wydarzenia przed Wiadomości TVP, portal polsatnews.pl ma już ponad 2,5 mln użytkowników, a do tego dochodzi nasza rozwijająca się współpraca z Interią. Szczególnie cieszy mnie też najchętniej oglądana rozmowa polityczna dnia, czyli "Gość Wydarzeń", gromadzący codziennie ponad 1,5 mln widzów - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat

Wiosną 2021 roku niektóre ze znanych widzom programów zostaną wydłużone, inne zmienią swoje miejsce w ramówce a jeszcze inne zyskają nowych prowadzących.
- Bacznie śledzimy gusta naszych widzów i chcemy, żeby programy, które szczególnie cenią pojawiły się w dodatkowe dni, jak np. "Raport". Przywróciliśmy "Punkt widzenia" na prośbę widzów, którzy tęsknili za wyrazistym dziennikarstwem Grzegorza Jankowskiego. Grzegorz poprowadzi także sobotnią "Debatę Tygodnia" a z kolei Agnieszka Gozdyra zostanie gospodynią "Debaty Dnia" emitowanej od poniedziałku do piątku. Wiosną zaproponujemy widzom nowy program "Czysta Polska", bo ekologia i zmiany klimatyczne są niezmiernie ważną dziedziną życia. Należy o nich mówić i edukować. W Polsat News poruszamy kluczowe sprawy i tematy w życiu Polaków, a ekologia jest jednym z nich - dodaje Dorota Gawryluk.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 widzowie znów będą mogli oglądać "Punkt widzenia", którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Dziennikarz zapraszać będzie polityków, publicystów i ekspertów. Poruszy z nimi gorące tematy polityczne. Zdobędzie kompetentne komentarze, ale nie zawsze w myśl zasady, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Także w sobotę o 21.00, czyli już nie tylko od poniedziałku do piątku w Polsat News "Raport", w którym reporterzy ujawniają nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska. Analizują sytuację w szpitalach, wpływ Covid-19 na zdrowie dzieci i dorosłych, skutki obostrzeń dla gospodarki, historie ludzi, których dotknęła największa pandemia od niemal 100 lat. Każdy program to nowy ważny społecznie, ale i kontrowersyjny temat.

O 19:50 od poniedziałku do piątku "Debata Dnia", której gospodynią będzie Agnieszka Gozdyra, natomiast w sobotę o tej samej porze "Debatę Tygodnia" poprowadzi Grzegorz Jankowski. Gośćmi prowadzących są politycy wszystkich stron oraz eksperci. Transmisja programu również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.
Sobotnia "Interwencja - Taka jest Polska" od marca będzie nieco dłuższa i startuje już o 17:10.
Nową prowadzącą zyskają "Wydarzenia" 12:50 oraz 15:50. Będzie nią Joanna Śpiechowicz. Joanna Śpiechowicz była przez ponad rok reporterką Polsat News a z mediami związana jest od 12 lat.

Od 6 marca w każdą sobotę o godz. 16:30 Polsat News zaprosi widzów na program "Czysta Polska", który będzie informować o szeroko rozumianej ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii, aż po porady jak żyć w zgodzie z naturą. Prowadzącą program będzie Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Za merytoryczną stronę programu odpowiadać będzie Agata Kaźmierska, do niedawna związana z Polsatem News, a teraz odpowiedzialna za serwis Zielona Interia.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Raport w sobotę lepiej niech lepiej przywrócą Tak czy Nie.

I niech końcu coś zrobią z Polsat News 2 może bez koncesji dać ramówkę opóźnioną o 2 godziny z jednym dodatkiem Interwencja i Interwencja Extra w pasmie 17:00 -17:50 i programami live 15-17 mogłoby to być coś na wzór Bez ograniczeń z SuperStacji
 1  
lukasz co to jest "Wydarznia"??

polski widac lezy,, jest program wydarzenia.......
 0  
A Skandalisci gdzie?
 7  
A Skandalisci gdzie?
W tvnie ;D
dorzeczy.pl/kraj/174314/list-otwarty-pracownikow-tvn-padly-mocne-slowa.html
 3  
@johnyb
Należy im wybaczyć tego liściku. Cierpią na syndrom wypalenia, podobnoe jak współczesny Napoleon z aurą od Boga na zespół tourette'a
 6  
Świetny artykuł, pozdrawiam;)
 0