Łukasz Szewczyk03.03.2021 (19:12)6 komentarzy

Polsat rozpoczyna emisję nowego serialu "Komisarz Mama"

• Środowe wieczory widzowie Polsatu spędzą w towarzystwie niezwykle inteligentnej, pełnej uroku i zaskakujących pomysłów "Komisarz Mamy".
• Choć czasem wydaje się, że panuje wokół niej chaos, ona ma swoje sposoby, by nad wszystkim zapanować!
Nowy serial "Komisarz Mama" w Polsacie
Nowy serial o obdarzonej niezwykłą intuicją komisarz Marii Matejko, która po 10 latach przerwy powraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Nie jest to łatwy powrót, bo mimo wielkiego talentu śledczego Marii, zespół nie do końca ją akceptuje... Ona jest jednak zdeterminowana, by wrócić do gry. W swoim stylu i na swoich zasadach.
Maria to silna kobieta, matka czworga dzieci. To właśnie na ich wychowaniu skupiała się przez ostatnie lata. Po rozstaniu z mężem postanawia znowu realizować się zawodowo. Powrotu do pracy nie ułatwia jej zbuntowany i cyniczny zespół. Podwładni nie doceniają jej zmysłu wnikliwej obserwacji i doświadczenia. Tymczasem zaskakujące metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest świetnym psychologiem - wie, jak podejść bogatego fabrykanta, a jak mordercę. Wciela się w różne role, udaje ofiarę, czasem naiwną blondynkę. Wszystko po to, by zdobyć zaufanie rozmówców, a co za tym idzie materiały, które mogą przybliżyć ją do rozwiązania sprawy. Matejko z całych sił stara się sprostać wszystkim obowiązkom szefowej i matki, ale w jej życiu nie zabraknie także miłosnych zawirowań! A to wszystko za sprawą czarującego sąsiada za płotem i powracającego niespodziewanie byłego męża...

W tytułowej roli Paulina Chruściel! A towarzyszą jej między innymi: Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński.

Emisja premierowych odcinków serialu "Komisarz Mama" w środy o godz. 21.05 (od 3 marca 2021 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 6 z 6)

kiedy testy polsat hd w dvb-t2 ?
 0  
Oglądałem pierwszy odcinek, kicz. Nie da siętego oglądać.
 5  
" Maria jest świetnym psychologiem - wie, jak podejść bogatego fabrykanta, a jak mordercę. Wciela się w różne role, udaje ofiarę, czasem naiwną blondynkę. Wszystko po to, by zdobyć zaufanie rozmówców, a co za tym idzie materiały, które mogą przybliżyć ją do rozwiązania sprawy. Matejko z całych sił stara się sprostać wszystkim obowiązkom szefowej i matki, ale w jej życiu nie zabraknie także miłosnych zawirowań ! " .... jak to mawiał Ferdek Kiepski : " Czy to lato czy to zima, na Polsacie nudy ni ma ! "
 0  
Ja po pierwszym odcinku mam pozytywne podejście do tego serialu.
 0  
Obejrzałem cały sezon

Szkoda, że tylko 8 odcinków. Serial przypomina Prawo Agaty. Lubię Paulinę Chruściel wiec i tak obejrzę kolejne sezony :) (jeżeli będą :)
 1  
Ale g.....wno tego nie da się obejrzeć flaki z olejem
 0