Łukasz Szewczyk03.03.2021 (19:48)16 komentarzy

Dorota Szelągowska w TVN Style pokazuje piękną Polskę

• Dorota Szelągowska udowodniła to już nie raz, że w Polsce jest pięknie.
• W siódmej edycji programu "Tu jest pięknie" będzie designersko, zaskakująco i inspirująco
"Tu jest pięknie"
Pięciogwiazdkowy hotel w XVI-wiecznej kamienicy z designem prosto z Nowego Jorku? Tej wiosny miłośniczki sztuki i historii z pewnością nie będą się nudzić, a szczególnie w jednym z warszawskich hoteli, do którego przez wieki przybywali goście z całego świata. W programie nie zabraknie także sielskich klimatów. Dorota Szelągowska odwiedzi między innymi tajemniczy pałac z bajkowymi wieżyczkami ukryty na zachodzie Polski czy odrestaurowany zamek znajdujący się pod Wrocławiem. Każde z tych miejsc łączy jedno: tu jest po prostu pięknie.
Emisja premierowych odcinków siódmego sezonu programu "Tu jest pięknie" w środy o godz. 22.25 (od 3 marca 2021 roku) na antenie TVN Style.

W premierowym odcinku prowadząca wyruszy w podróż na południe Polski do prawdziwej perełki architektonicznej i wnętrzarskiej. W Zakopanem odkryje luksusowe przestrzenie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Giewont i Gubałówkę. Pięciogwiazdkowy hotel usytuowany jest w centrum miasta w sąsiedztwie słynnych Krupówek. Fantastyczna lokalizacja to nie jedyny plus tego obiektu. Na gości czeka oszałamiający widok na panoramę Tatr. Z okien i tarasów na najwyższym piętrze podziwiać można cudowny górski krajobraz. Wnętrza to połączenie nowoczesności z elementami lokalnego folkloru. W hotelu znajdziemy mnóstwo naturalnych materiałów tj. kamień, skóry czy drewno. Przełamaniem dość surowego designu są bardzo nowoczesne elementy wykonane na specjalne zamówienie, np. czerwone fotele w kształcie dłoni. Oprócz tego, hotel pochwalić się może również restauracją, która słynie z serwowania królewskich śniadań

Komentarze (1 - 10 z 16)

Jaką piękną Polskę, przecież od lat słyszymy w TVN że Polska to biedny, zacofany kraj, rządzony autorytarnie, czyżby jakiś rozdźwięk z kierownictwem Discovery/TVN? :)
 9  
Brałeś coś?
 5  
widać jedno że zamiast argumentacji rzetelnej niema nic .moim zdaniem promowanie cwaniactwa i luksusu dla ludzi bogatych to przesada jest . prowadząca niema żadnego pojęcia jak przeciętny polak spędza czas .. ? odrobina obiektywizmu by się przydała ...
 2  
A te domy gwiazdorów budowane za pieniądze z reklam, którymi nie chce się dzielić tvnik ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahhahahhaha!!!
 6  
^
buuuuuuuuhahaha :)
 0  
***** ***
 2  
Tyle w temacie.
Więcej tutaj nie wrócę bo lewactwo zrobiło sracz.


KURTYNA
 0  
Czy aktorzy z tej produkcji dostaną należne im tantiemy?
 0  
podobno Jacek ma im zapłacić
 0  
podobno Jacek ma im zapłacić
Dlaczego Jacek? Podobno Kieli z Miszczakiem to świetni menedżerowie, a tvn pod ich rządami rozkwita. Stać ich, niech płącą.
 0