Łukasz Szewczyk04.03.2021 (16:07)10 komentarzy

"Opowieść podręcznej" wraca z czwartym sezonem. Premiera w kwietniu HBO i HBO GO

• "Opowieść podręcznej" wraca z najnowszym, czwartym sezonem.
• W Polsce premiera produkcji odbędzie się dzień po premierze amerykańskiej, czyli 29 kwietnia w HBO GO. Dzień później w HBO.
"Opowieść podręcznej 4" w HBO GO
W czwartym sezonie serialu "Opowieść podręcznej" June (Elisabeth Moss), jako przywódczyni rebeliantów, staje do walki z Gileadem. Podejmowane przez nią ryzyko przyniesie jednak nieoczekiwane i niebezpieczne nowe wyzwania. Jej dążenie do wymierzenia sprawiedliwości i zemsty, będzie miało na nią olbrzymi wpływ, tak samo jak na relacje, które ceni najbardziej.
W serialu ponownie występują: Elisabeth Moss (nagrodzona za rolę w serialu Złotym Globem), Joseph Fiennes (wyróżniony za swoją kreację nominacją do Emmy), Yvonne Strahovski (nominowana za swoją rolę do Złotego Globu i Emmy), Samira Wiley (nagrodzona za swoją rolę Emmy), Alexis Bledel (nagrodzona za swoją rolę Emmy), Ann Dowd (wyróżniona za swoją kreację nagrodą Emmy i nominacją do Złotego Globu), Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford (nagrodzona za swoją rolę Emmy) oraz Sam Jaeger.

Obowiązki producentów wykonawczych tego sezonu pełnili Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, John Weber, Frank Siracusa, Sheila Hockin, Kira Snyder oraz Yahlin Chang. Serial został wyprodukowany przez MGM Television, a jego międzynarodową dystrybucją zajmuje się MGM.

Premiera najnowszego, czwartego sezonu serialu "Opowieść podręcznej" (The Handmaid's Tale) zaplanowana została na 29 kwietnia w HBO GO. Premiera pierwszego odcinka na antenie HBO odbędzie się dzień później, 30 kwietnia.

W serwisie HBO GO dostępny jest już także film dokumentalny "Margaret Atwood. Słowo to siła", który przedstawia portret autorki powieści "Opowieść podręcznej" - niezwykłej kobiety i pisarki Margaret Atwood.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Już trzecia seria była nijaka a tu już czwarta. Seriale powinny mieć co najwyżej 3 serie.
 1  
A mi się podobała każda z części i czekam czwartą serię. Świetna wiadomość
 4  
Piąty sezon będzie kręcony w Polsce i to nie będzie serial fabularny, tylko dokument.
 7  
też pomyślałem, że powinni kolejny sezon kręcić w Polsce, pokazać piekło kobiet. Co za wstyd
 3  
Hluk20 jak ci wstyd to wyjedz z Polski. Nie potrzebujemy tutaj takich nawiedzonych czerwoną propagandą oszołomów.
 6  
Feministyczny gniot.
 3  
To fikcja? Ja myślałem, że P i S robi kampanię wyborczą pokazując nam nowy, wspaniały świat.
 0  
Dabfan - zorientuj się jak jest na świecie, a potem pisz takie durne komentarze. Teraz jesteśmy Afryką europy, i brniemy w to jeszcze dalej.
 0  
Afryką Europy jest zachód. Zobacz ilu tam murzynów. Czy tego chcesz. Demoralizacji społeczeństwa, mieszania się kultur i ras,narkomani, chorych zboczeńców.
Ja i większość społeczeństwa tego nie chce. I dlatego zawsze PiS będzie wygrywał wybory , bo ludzi zdrowych jest więcej
 4  
Serial zrobiony w celu ideologicznego prania mózgów.
 0