Łukasz Szewczyk09.03.2021 (10:22)3 komentarze

Powraca "7. Dzień Tygodnia w Radiu Zet". Prowadzącym Andrzej Stankiewicz

• Po blisko pięciu latach na antenę Radia Zet powraca w nowej odsłonie niedzielny program publicystyczny "7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET".
• Jego gospodarzem będzie Andrzej Stankiewicz.
Powraca "7. Dzień Tygodnia w Radiu Zet". Prowadzącym Andrzej Stankiewicz
Najważniejsze tematy mijającego tygodnia, komentarze, opinie, gorące dyskusje i różne punkty widzenia. Już od 14 marca Andrzej Stankiewicz i jego goście będą podsumowywać wydarzenia społeczno-polityczne ostatnich dni. Dziennikarz będzie prowadził program w Radiu ZET, pozostając jednocześnie publicystą i zastępcą redaktora naczelnego Onetu. Program "7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET" będzie emitowany w każdą niedzielę po 9:00 i potrwa godzinę, bez przerw reklamowych.
- Bardzo się cieszę, że jeden z czołowych polskich publicystów, jakim, bez wątpienia, jest Andrzej Stankiewicz, dołączy do prowadzących programy w Radiu ZET. W czasach pandemii i wywołanego nią światowego kryzysu, pojawiających się fake newsów oraz gorących społeczno-politycznych sporów w naszym kraju rolą mediów jest rzetelne informowanie i przedstawianie różnych punktów widzenia. Zmiany, które nastąpiły w ostatnim roku, poszukiwanie wiarygodnych informacji przez słuchaczy skłoniły nas do poszerzenia publicystycznej oferty Radia ZET - mówi Michał Celeda, redaktor naczelny Radia ZET.

Audycja powstaje we współpracy z Onetem. Będzie ją można zobaczyć na żywo na głównej stronie portalu Onet.pl, na profilu Onetu na Facebooku, a także na Radiozet.pl oraz profilu Radia ZET na Facebooku.

- To dla mnie to ogromny zaszczyt poprowadzić program, tradycją sięgający czasów założyciela Radia Zet, Andrzeja Woyciechowskiego deklaruje Andrzej Stankiewicz. - Razem ze znakomitymi zespołami Radia ZET i Onetu, postaramy się uczynić niedzielne poranki polityczne znów wielkimi - dodaje.

Andrzej Stankiewicz jest zastępcą redaktora naczelnego Onet.pl. Przed dołączeniem do Onetu w 2016 roku przez 14 lat był związany z dziennikiem "Rzeczpospolita", pracował także w "Newsweeku" oraz we "Wprost". Trzykrotnie zdobył nagrodę Grand Press, przyznawaną za najlepsze teksty roku. Jest współautorem "Biblii dziennikarstwa" oraz trzech książek -- "Donald Tusk. Droga do władzy", "Wałęsa. Zdrajca czy bohater?" oraz "Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa".

"7. Dzień Tygodnia" był emitowany w Radiu ZET w latach 2001-2016. Został zastąpiony programem "Śniadanie w Radiu ZET" (2016-2017), który do końca 2017 roku powstawał we współpracy z telewizją Polsat News.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Niech idzie gdzie chce, byle dalej od naszego Onetu :D :D :D Za uczciwy dziennikarz z niego, podejrzany o sprzyjanie Pisiakom :D :D :D
 2  
Ssij :D :D :D
 2  
Znasz to z autopsji żoliborski połykaczu :D :D :D
 1