Łukasz Szewczyk10.03.2021 (9:26)15

Wraca reality-show "Fort Boyard". Pierwsza lokalna produkcja na platformie Viaplay w Polsce

• "Fort Boyard" po 10 latach wraca do Polski
• Jest to pierwsza z wielu lokalnych produkcji emitowanych na nowej platformie Viaplay, która w Polsce zadebiutuje jeszcze w wakacje 2021 roku

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
I tego chcemy, starej dobrej telewizji, sprawdzonych formatów, tyle, że zamiast celebrytów powinni być zwykli zjadacze chleba.
Teraz jeszcze reaktywować wyprawę robinson :)
 31  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Wow i to jest news. Czyżby Szwedzi lepiej rozumieli potrzeby zwykłego Kowalskiego niż polskie i amerykańskie telewizje? Brawo Viaplay
 34  
Ciekawe czy prowadzącym będzie Robert Gonera a może Robert Makłowicz?
 10  
"W nowej odsłonie "Fortu Boyard" uczestniczyć będzie 48 znanych polskich osobistości, rywalizujących między sobą w różnorodnych rozgrywkach prowadzonych na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego." ..... edycja z celebrytami ? "Znane polskie osobistości" ? :)
 5  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Sprawdźcie też ich ofertę filmową, wygląda ciekawie. W ciągu roku będzie się sie przepraszać z Viaplay i będziecie czekać za kolejnymi prawami do sportu ;) A kto wie, może wezmą się za prawa do wytwórni filmowych i staną się konkurencją dla C+ ?
 38  
Ciekawe czy będzie aplikacja Viaplay na PS4 i PS5 ? Bo w Szwecji jest
 5  
Przecież ten program był zdjęty z tv z powodu małej oglądalności ,co Ty myślisz ze teraz będzie większa oglądalność ? wątpie.
 50  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Jebać Was tych co minusują, chuja się znacie macie wyprane mózgi kurwy
 30  
Kiedy w 2008 roku Fort Boyard robiła TVP, mieliśmy edycję częściowo z celebrytami, częściowo z tzw. zwykłymi zjadaczami chleba. Tylko kapitanami drużyn byli celebryci, reszta drużyny składała się ze zwykłych ludzi z castingu. Ja nie lubię programów z udziałem celebrytów, ale od biedy coś takiego było do wytrzymania. Natomiast jeżeli mają grać WYŁĄCZNIE celebryci, to ja wysiadam i chce mi się tego oglądać.

Niestety, prawda jest taka, że oryginalna francuska wersja Fortu Boyard również jest z celebrytami od 1994 roku! Tylko w pierwszych kilku edycjach (lata 1990-1993) udział brali nie celebryci. Później nadeszła era celebrytów i zwykli zjadacze chleba we Francji nie mają szans wziąć udział w Forcie Boyard :-(
Fan tradycyjnej telewizji 10.03.2021 (19:50:04)
 4  
Natomiast jeżeli mają grać WYŁĄCZNIE celebryci, to ja wysiadam i chce mi się tego oglądać.
Bo to niestety będzie wersja tylko z celebrytami. Takie czasy. Normalni ludzie oglądalności już nie zapewniają.
 1