Łukasz Szewczyk10.03.2021 (16:53)21 komentarzy

Cyfrowy Polsat: Nowe oprogramowanie dekoderów EVOBOX Lite. Jakie zmiany?

• Polsat rozpoczął aktualizację oprogramowania dekoderów EVOBOX Lite do odbioru telewizji satelitarnej.
• Nowe menu, intuicyjny dostęp do serwisów online, szybsza praca urządzenia
Oprogramowanie CP
Nowoczesne oprogramowanie Graphyne firmy ADB, z którego korzystają użytkownicy dekoderów EVOBOX HD, EVOBOX PVR i EVOBOX IP, trafi także do dekoderów EVOBOX Lite.
Nowy interfejs dekoderów to między innymi: nowe menu ułatwiające wybór treści i funkcji; czytelny program TV z opisem audycji i możliwością filtrowania treści według różnych kryteriów; TimeShift (możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin); reStart (oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku ); CatchUP (oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji),; łatwiejszy dostęp do serwisów Cyfrowy Polsat GO i HBO GO; zwiększona efektywność pracy dekodera.

Aktualizacja dekoderów zostanie przeprowadzona automatycznie i będzie realizowana partiami przez kilka najbliższych tygodni. Po aktualizacji oprogramowania konieczne będzie ponowne zainstalowanie kanałów, czyli wykonanie tzw. "pierwszej instalacji". Odbywa się to w kilku krokach, a dekoder będzie prowadził użytkownika przez ten proces - wyświetlając odpowiednie komunikaty - aż do wyświetlenia kanałów. Klienci zostaną z wyprzedzeniem poinformowani o planowanych zmianach w ich dekoderach, za pośrednictwem komunikatów wyświetlanych na ekranie telewizora (podłączonego do dekodera), SMS-ów i wiadomości e-mail.

Komentarze (1 - 10 z 21)

Cyfrowy polast ma jeszcze takie dekodery zę trzeba ciagnać kable po domu bo nie ma wifi bez przewodowo lub do kupić moduł za 99zł dekodery z nagrywarka.
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 10.03.2021 (18:20:45)
 22  
Cyfrowy Polsat ma dekodery z wifi - sam mam takie dwa.
 31  
Każdy dekoder kablowy w dzisiejszych czasach tak czy inaczej można spiąć ze sobą bezprzewodowo, trzeba tylko trochę "główką ruszyć".
Aktualnie podłączyłem tego wiele..
 10  
Mam dwa Evoboxy Lite i już się boję... Po aktualizacji Evoboxa HD na przełomie sierpnia i września, zaczął mi się ciąć (ciemny ekran i brak dźwięku przez 20-30 sekund i to czasem kilka razy dziennie). Boję się, żeby nie spieprzyli "lajtów"...
 20  
Witam serdecznie.
Mam w domu dekodery Evobox HD i Evobox Lite. Wersja która jest na HD jest lepsza niż na Lite, która ma sporo błędów. Aktualizacja jest w porę, gdyż trzeba iść na przód.
 4  
Czy ktoś wie kiedy ogłoszą wygranego w przetargu na LM ? bo to już przesada tak długo trzymać w napięciu.
 8  
Najgorsze gowno jakie mam,dobrze ze kończy mi się umowa z tymi oszustami!
Podczas oglądania filmu,programu ,w najciekawszym momencie ciach - wiesza się obraz, ze 100 razy dziennie, cholera trafia, wymieniłam wszystko (nowa antena,kable,konwerter-wszystko !!!) ,a ci oszusci wciaz jebią, ze wina po mojej stronie.
 20  
,, TERAZ CYFROWY POLSAT'' kup sobie w pierwszej kolejności słownik.
Piczka śmierdziuszka 10.03.2021 (23:07:06)
 3  
faktycznie w tych nowych zawiesza sie obraz piksele tea wymieniłem kable konwenter antene I nic, dopiero jak nspisałem maila z prośbą o wymianę dekodera na troszke stsrszy model i od tej pory wszystko ok super. Nowe to katastrofa
 8  
Problem w tych evoboxach nie leży po stronie oprogramowania, tylko brak odpowiedniego odprowadzania ciepła z procesora, mały radiator ,brak wentylatora i chujowa pasta. Aktualizacje dają przepiękny interfejs graficzny co powoduje większy nacisk na procesor graficzny,(temperatura)
Objawy:klatkowanie ,brak obrazu, restart(wyłaczanie się odbiornika na około 1min)Sztuka jest piękna w przepotężnym wydaniu telewizji CP
Najprostrzym sposobem sprawdzenia tunera jest wejść na polsatgo lub vod i obejrzeć sobie tylko jeden film ale w wysokiej (najwyższej)rozdzielczości ,jeżeli procesor wytrzyma obciążenie graficzne i się dekoder nie wyłączy w tryb stby to gwarantowaną masz bezproblemową pracę danego urządzenia.
 15