Łukasz Szewczyk19.03.2021 (12:36)3 komentarze

Rusza trzecia edycja "Dance Dance Dance" w TVP2. Zmiany w jury

• Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję trzeciej edycji programu "Dance Dance Dance"
Trzecia edycja "Dance Dance Dance"
Taneczne show TVP2 wiosną 2021 roku powraca na telewizyjne ekrany. Nowa edycja to przede wszystkim zmiany w jury. Od marca 2021 roku taneczne poczynania gwiazd oceniać będzie jury: Ida Nowakowska którą widzowie mogą oglądać od pierwszej edycji show; w nowej roli zadebiutuje zawodniczka sportów walki Joanna Jędrzejczyk, która była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie. Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie - najbardziej rozpoznawalny choreograf Agustin Egurrola, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show.
W trzeciej odsłonie "Dance Dance Dance" taneczne umiejętności zaprezentują: prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością.

Zwycięska para przekaże 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Premiera trzeciej edycji "Dance Dance Dance" w piątki o godz. 20.30 (od 19 marca 2021 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czy będą parówki? Bo jeśli nie, to nie k**** nie będę oglądał.
 7  
^ dla widzów mają dawać mortadele
 4  
Jedna z propozycji Kórskiego, którą doceniam, a nawet sam praktykuję :D :D :D
 1