Łukasz Szewczyk19.03.2021 (12:57)brak komentarzy

Startuje wiosenna ramówka Disco Polo Music. Trzy nowe programy

• Rusza wiosenna ramówka Disco Polo Music
• Stacja przygotowała dla swoich widzów w trzy nowe programy, których premiery pojawiać się będą na antenie w każdą sobotę oraz odświeża swoje trzy stałe, kultowe pozycje, które zaskoczą świeżością i energią.
czym chata bogata
Dzięki pierwszej z trzech wiosennych nowości widzowie Disco Polo Music zobaczą jak wyglądają domy gwiazd disco i co jest w ich najcenniejsze "Czym chata bogata" (sobota, godz. 11.00) to program dla tych którzy chcą zobaczyć jak mieszkają gwiazdy disco-polo. Marcin Kotyński otwiera drzwi do domów gwiazd disco polo i sprawdza co jest w środku. Odwiedzi między innymi Radka Liszewskiego z zespołu Weekend.
Kolejna nowość to "Nie ma cwaniaka na discopolaka" (sobota, godz. 11.30). W tym programie gwiazdy disco polo stawiają czoła wyzwaniom jakie przygotował dla nich prowadzący Wojtek Kaczmarczyk. Konkurencje z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą czasem zabawne, czasem łatwe, a czasem ekstremalne. Wśród gwiazd które zmierza się z wyzwaniami będzie miedzy innymi Marek Gwiazdowski z zespołu MIG.

Trzecia nowa propozycja to "Ostre pytania. Będzie bang!" (sobota, godz. 15.00). W tym programie gwiazdy disco polo znajdą się w ogniu pytań Kasi Morawskiej, która... wali prosto z mostu! Czasem niezręcznie a czasem bardzo osobiście. W programie nie tylko zaskakujące odpowiedzi, ale także dużo dobre muzyki. Na pytania Kasi będą odpowiadać m.in. dziewczyny z Top Girls, Kuba Urbański z formacji Playboys, czy panowie z Long&Junior.

To nie koniec wiosennych zmian. Ulubiony magazyn muzyczny widzów Disco Polo Music "Disco Polo Life" emitowany będzie w nowej scenografii. Nową oprawę graficzną zyska także "Top 10 lista przebojów" Na widzów czeka także nowy sezon "Imperium disco polo". Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music aż różnorodne bloki muzyczne