Łukasz Szewczyk23.03.2021 (13:33)6 komentarzy

Specjalne programy na 20-lecie TVN24. Prowadzącymi Sianecki i Jędrzejowska

• W sierpniu pierwsza całodobowa telewizja informacyjna w Polsce będzie obchodzić swój jubileusz: 20-lecie
• Z tej okazji stacja przygotowała specjalną serię programów, które podsumują dwie dekady historii kanału.
• Prowadzącymi będą Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki.
Tomasz Sianecki i Anna Jędrzejowska
Dokładnie 9 sierpnia 2001 r. wystartowała pierwsza całodobowa telewizja informacyjno-publicystyczna w Polsce. Od początku swojej działalności TVN24 stał się jednym z najbardziej cieszących się zaufaniem widzów dostawców newsów na arenie krajowej i międzynarodowej. Z okazji jubileuszu redakcja przygotowała specjalny program.
"#NASZE20LECIE" to jubileuszowa produkcja podsumowująca dwie dekady, które relacjonowało 'TVN24. Przez dwadzieścia tygodni prowadzący - Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki - przypomną najbardziej przełomowe momenty w historii kraju, świata, a także polskiego dziennikarstwa, zaczynając od wydarzeń z 2001 r. W każdym odcinku towarzyszyć im będą goście. Wśród zaproszonych do studia znajdą się dziennikarze związani ze stacją w przeszłości i dzisiaj. Wszyscy mieli wpływ na rozwój kanału, byli świadkami jego ewolucji. Teraz - z perspektywy czasu - opowiedzą o swoich doświadczeniach i pracy, a także podzielą się wrażeniami.

Jubileuszowy program to nie tylko tematy ważne. Na widzów czeka także telewizja informacyjna od kuchni, czyli kulisy pracy zespołu najpopularniejszego kanału newsowego w kraju. Nie zabraknie dawki inteligentnego humoru, o który zadbają Henryk Sawka oraz Tomasz Jachimek i Michał Kempa. Co tydzień satyryk i ilustrator zaprezentują w swojej grafice jedno wydarzenie z omawianego roku. Z kolei komicy i przedstawiciele polskiego stand-upu zrelacjonują - w jedyny i niepowtarzalny sposób - ten etap minionej epoki. W studiu pojawią się także goście specjalni, m.in. polski scenograf i laureat Oscara Allan Starski.

Premierowe odcinki programu "#NASZE20LECIE" w każdą sobotę o godzinie 18.00 (od 27 marca 2021 roku) na antenie TVN24. Emisja także w Player.pl i TVN24 GO.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Najbardziej lubię Polsat News.
 11  
Najlepsza stacja newsowa w PL!
Na łopatki rozkłada naziemną pisą propagandówkę.
Lider jest tylko jeden:D :D :D
 5  
Jakaś odgórna interwencja była, bo o Tv.Nie, tylko dobrze trza prawić, by żyło się lepiej wszystkim ;D
#wolność słowa
#demokracja
#murem za ( tu nazwisko zwalnianych)
;D
 3  
^ nie gadaj, ja żem dobrze prawił o TVN i też żem poszłem do kosza.
Te twoje teorie spiskowe..., prawie jak Maciorewicza.
Buuuuuuuuhahahahahahaa
 0  
Zdelegalizować
 1  
Szkodnik Polski
 2