Łukasz Szewczyk23.03.2021 (16:40)2 komentarze

Gala EFM SHOW na żywo w WP Pilot

• 9 kwietnia odbędzie się EFM SHOW. O emocje widzów zadbają m.in. Akop Szostak, Radosław Słodkiewicz, Michał Pasternak, Maciej Różański.
• Galę w systemie PPV transmitować będzie WP Pilot, który jako pierwszy w internecie udostępni sprzedaż dostępu do gali.
Gala EFM SHOW na  żywo w WP Pilot
Podczas jednego wieczoru EFM SHOW odbędzie się aż trzynaście walk. Na widzów czeka moc sportowych atrakcji, które zapewni między innymi rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. Ponadto EFM SHOW uświetni element YouTubowej rywalizacji. Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się m.in. Robert Pasut i Alan Andersz. To ich podopieczni - sportowcy, wezmą udział w challengach, które pokażą ich umiejętności fanom MMA. Finał rywalizacji odbędzie się zarówno w formule walk MMA, jak i finałowych starć pomiędzy kapitanami drużyn. Zwycięzcy otrzymają
100 000 zł do podziału.
WP Pilot jako pierwszy umożliwi zakup dostępu do Gali EFM SHOW. Będzie go można nabyć w dwóch opcjach: z dostępem do kanału z galą w płatności jednorazowej oraz z dostępem do kanału z Galą EFM SHOW oraz 46 kanałami z pakietu Starter PLUS w przypadku włączenia subskrypcji.

Początek transmisji 9 kwietnia 2021 od godziny 18.00.

Promocyjna cena pakietów wynosi 20,99 zł i obowiązuje do 31 marca 2021. Po tym czasie cena pakietu będzie wynosiła 25,99 zł brutto.
WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w

Komentarze (1 - 2 z 2)

5 zl dalbym, wiecej nie
 0  
Namnożyło się ostatnio tych freakowych gal. A jeszcze Malik wchodzi ze swoim show
 2