Łukasz Szewczyk29.03.2021 (17:11)20 komentarzy

TVP Kobieta i TVP Dokument w sieciach Vectra i Multimedia Polska. TVP Kobieta także w Orange

• Kanały TVP Kobieta i TVP Dokument zwiększą zasięg
TVP Kobieta
W ramach porozumienia z Grupą Vectra Telewizja Polska rozszerza dystrybucję programów TVP Kobieta i TVP Dokument, wprowadzając je od 30 marca do sieci kablowych Vectra i Multimedia Polska. Programy będą dostępne w pakietach Srebrnym, Złotym i Platynowym dla abonentów Vectry oraz Minibox, Superbox i Maxbox dla abonentów Multimedia Polska. Abonenci obu sieci będą odbierać TVP Kobieta na pozycji 717, a TVP Dokument na pozycji 523.
Także od 30 marca program TVP Kobieta znajdzie się w ofercie Orange. Klienci Orange znajdą TVP Kobieta w pakiecie Optymalnym na pozycji 353.


Telewizja Polska rozwija swoją ofertę tak, by proponować wartościowe treści widzom o różnych zainteresowaniach, dlatego poszerza swoje portfolio o kanały tematyczne, czego wyrazem jest uruchomienie w ostatnim czasie TVP Dokument oraz TVP Kobieta. Stały rozwój dystrybucji programów przyczynia się do systematycznego wzrostu ich popularności wśród odbiorców. Nawiązanie współpracy z Grupą Vectra, w zakresie udostępniania abonentom programów TVP Kobieta i TVP Dokument jest ważnym krokiem w zagwarantowaniu widzom szerokiego do nich dostępu - mówi Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji.

TVP Kobieta to nowa propozycja lifestylowa Telewizji Polskiej, która miała swoją premierę w marcu. Na antenie widzowie mogą zobaczyć wyjątkowe i różnorodne programy prowadzone przez ekspertki między innymi:. "Pięknie przyprawiONA" z dietetyczką Agnieszką Mielczarek, "Podróże Małej i Dużej" z Moniką Witkowską i jej córką Laurą, "Ulepionych z pasji" z Miłką Raulin, a także znane twarze takie jak Marta Manowska z programem "Kobiety w drodze", czy Ida Nowakowska jedna z trenerek porannego cyklu "Trenuj z TVP Kobieta".

W TVP Kobieta widzowie mogą oglądać znakomity hiszpański serial "Velvet", a codzienne wieczorne pasmo filmowe pełne jest najlepszego kobiecego kina, w którym dominują komedie romantyczne. Widzowie zobaczą m.in. kultowy "Dirty Dancing", "La La Land" a także "Coco Chanel", "Zakochani w Rzymie", "Moje wielkie greckie wesele", "Facet na miarę" czy "Miłość aż po ślub".

Niebawem ofertę TVP Kobieta uzupełnią kolejne programy: Agata Konarska w "Kobiety w biznesie" opowie z jakimi problemami mierzą się współczesne kobiety, dla których rozwój zawodowy przy jednoczesnej trosce o życie rodzinne jest spełnieniem marzeń, a Klaudia Carlos rozmawiać będzie z ekspertami o wszystkim, co najważniejsze dla współczesnych kobiet. W ramówce znajdzie się również program randkowy "Piękne i samotne", a także malownicze programy podróżnicze.

Z kolei wiosenna propozycja TVP Dokument to zarówno nowe, premierowe produkcje, jak i kontynuacja serii, które zdobyły uznanie miłośników dokumentów. Ramówkę otwiera pierwszy dokumentalny serial zrealizowany na zlecenie TVP Dokument - Wielkie rodziny", który przybliża życie czterech polskich rodzin wielodzietnych.

Kolejną pozycję stanowią emisje premierowych odcinków głośnego cyklu dokumentalnego Telewizji Polskiej "Geniusze i marzyciele". Nowe pasmo "Skandynawski kryminał", prezentuje filmy i seriale o tematyce kryminalnej wyprodukowane przez Szwedów, Norwegów i Duńczyków.

W ofercie nie zabraknie filmów zagranicznych oraz perełek z regionalnych archiwów TVP poddanych rekonstrukcji cyfrowej, a także pasm przygotowanych specjalnie dla miłośników polskich dokumentów "Klasyka Polskiego Dokumentu" z filmami m.in. Marcela Łozińskiego, Lidii Dudy czy Krzysztofa Kieślowskiego oraz "Klasyczne Telenowele Dokumentalne" wyprodukowane przez Telewizję Polską m.in. "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym" , "Serce z węgla" Ireny i Jerzego Morawskich czy "Kawaleria powietrzna" Jacka Bławuta.

Komentarze (1 - 10 z 20)

nie ma co se dupy zawracać tymi kanałami, za czasów Jacka to tanie podbrukowce, lepiej kupić jakąś działke lub dworek za pół ceny.
 1  
@Don Obajtenelli+
W zamian polecam Ci książkę"O koniu,który gustował w burakach" wydawnictwa wypie*dalaj:)
 10  
Ps.
Książkę napisał prawdziwy Frankenstein polskiej sceny politycznej i polskiej Palestry.
Uczmy sie wszyscy od niego kryminalnych sztuczek.
Nauczmy sie od tego starego kryminalisty ;że jak ci czytają akt oskarżenia to udawaj nieprzytomnego ( jak ten utas to robi ) , potem w Sądzie Prokurator nie udowodni , że ci odczytano zarzuty w momencie aresztowania i wyjdziesz na wolność ze względu na to "uchybienie" procesowe, ten chwyt , każdy więzienny recydywista dobrze zna ale nie ty pewnie
 8  
Tvp Kobieta bardzo dobry kanał. Z przyjemnością oglądałam " Na tropie stylu" czy program o pielegnacji roślin. Również " Paryski styl" bardzo przyjemnie się ogląda. Moim zdaniem świetny program, fajnie że jest dostępny za darmo w dvb- t
 1  
Na szczęście nie widziałem i nie zobaczę pisowskiego syfu.
Poblokowane mamy w domu wszystkie gnioty nowogrodzkiej sekty.
Z dala od kolejnych wypierdów kÓrskiego z wyłudzonej kasy publicznej = mniej nerwów:D :D :D
 6  
@tałi
To ty Mariusz Kozak?:)
 5  
@ koń buraka
A stenogram z rozmowy - jak brat zabija brata kiedy wyjdzie na jaw ? Coś głęboko ukryta ta rozmowa...
 2  
@Don Obajtenelli+
Jak widać po twoim komentarzu to całe stado Pokemonów doskonale zna treść tej rozmowy hehe :)tylko q.. skąd tyle wersji???
Tusk nie tylko zostawił wrak ruskim, ale oddał rejestrator, który byl w polskim posiadaniu. Ja to bym chciał wiedzieć o czym rozmawial Tusk z Putinem na molo w Sopocie, bez świadków przez dwie godziny i o czym rozmawial z Putinem, gdzie tłumaczka nie chciała zeznawać. To byłoby ciekawe.
 6  
^ a Jarek przez tyle lat nie kiwnął nawet palcem by to odzyskać
buuuuuuuuuuuhahahahahahahaha
 2  
Nie oglądam TVPiS. W ogóle. Jak jestem w Polsce to tylko TVN i TVN24. W mojej willi w Pinecrest leci CNN i CNBC. W moim zawodzie informacje ekonomiczne z pierwszej ręki to podstawa.
 1