Łukasz Szewczyk30.03.2021 (13:51)1 komentarz

Jesienią 10 edycja "Top Model" w TVN. Startują castingi online

• Jesienią 2021 roku na antenę TVN powróci modowe show "Top Model".
• Właśnie wystartowały castingi do dziesiątej, jubileuszowej edycji programu. Kto tym razem otrzyma szansę na spełnienie marzeń?
"Top Model"
Determinacja, odwaga, charyzma, kreatywność, gotowość do ciężkiej pracy, niebanalna osobowość - tego w kandydatach poszukują Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Uczestnictwo w programie "Top Model" to nie tylko wielka przygoda, to przede wszystkim możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach i wzięcie udziału w rywalizacji, która dla wybranych może oznaczać początek wymarzonej kariery . Michał Piróg jak zwykle pomoże uczestnikom w ich zmaganiach.
Podobnie jak w zeszłym roku castingi będą odbywać się online. Chętni do udziału w programie mogą wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model".

Powraca również "srebrny bilet". Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma "srebrny bilet" czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieć możliwość, by wręczyć wybranej osobie "złoty bilet" i zapewnić jej miejsce w domu modelek.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ten program nie kreuje modeli tylko patoinfluencerow. Przykladem na to ostatni zwyciezca, ktory realizuje sie w fame mma. ;((
 0