Łukasz Szewczyk30.03.2021 (13:56)8 komentarzy

9 nowych kanałów TV w sieci Vectra. Wśród nich TVP Dokument, DIZI, Biznes24 oraz Filmax 4K

• Z początkiem kwietnia sieć Vectra powiększy swoją ofertę programową
• Wśród nowości kanały tematyczne TVP, emitująca tureckie produkcje stacja DIZI oraz kanał Filmax 4K oferujący filmy, seriale i programy rozrywkowe
w jakościach HD i 4K.
9 nowych kanałów TV w sieci Vectra. Wśród nich TVP Dokument, DIZI, Biznes24 oraz Filmax 4K
Od 30 marca 2021 roku Vectra wprowadza do pakietu Srebrnego stację Ukraina 24, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie oraz dwa kanały tematyczne Telewizji Polskiej: emitujący filmy dokumentalne TVP Dokument i TVP Kobieta oferujący programy lifestyle'owe, poradnikowe i rozrywkowe.
Użytkownicy pakietu Złotego mogą oglądać stację Biznes 24 HD, a od 1 kwietnia kanał DIZI, który będzie emitował, popularne w Polsce, tureckie seriale. Natomiast klienci korzystający z telewizyjnego pakietu Platynowego zyskują dostęp do kanału Top Kids JR HD skierowanego do dzieci i młodzieży, kanału dokumentalnego DocuBox HD z unikalną ofertą skierowaną do widzów żądnych wiedzy na temat otaczającego nas świata, jak również do stacji Filmax (Filmax HD oraz Filmax 4K), emitującej różnorodne filmy i seriale, w tym kino akcji, komedie i westerny.

Jednocześnie, specjalnie dla graczy i fanów rywalizacji e-sportowej, w ofercie operatora pojawi się stacja Gametoon, gdzie widzowie znajdą nowości ze świata gier wideo, programy rozrywkowe z udziałem popularnych youtuberów i poczują wyjątkowe e-sportowe emocje w czasie oglądania profesjonalnych meczów.

Wszystkie nowe programy dostępne są w jakości HD, a Filmax 4K dodatkowo w 4K - stając się już piątym kanałem w ofercie Vectra gwarantującym treści w tej wysokiej jakości.

Nowe programy będą dostępne również w ramach usługi TV Smart, w której Pakiet Max zostanie poszerzony o stacje: Biznes24 HD, Top Kids Jr HD oraz Filmax 4K.

W większości kanałów (z wyjątkiem TVP Dokument i TVP Kobieta) można będzie korzystać z funkcji Catch-up TV - pozwalającej na powrót (do 7 dni wstecz) do wybranych programów oraz Restart TV - umożliwiającej oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął. Obie funkcje są znacznikiem nowoczesnej telewizji, którą oferuje Vectra - gdzie to widz decyduje kiedy ogląda ulubione programy.

Należąca do grupy Vectra Multimedia Polska również kontynuuje wzmocnienie oferty dodając
6 nowych kanałów: DIZI, TVP Dokument, TVP Kobieta i Ukraina 24 w ramach pakietu Minibox oraz dodatkowo TOP KIDS JR HD i DocuBox HD dla wybierających opcję Superbox.

Komentarze (1 - 8 z 8)

UPC jeszcze coś działa z ofertą TV?

Czy przerzucili się tylko na komórki, cloudy i pakiety office?
Ani widu ani słychu po ostatniej szaleńczej ofercie z TV Bolywood jedynie w pakiecie Premium MAX.
 17  
Dokładnie w UPC bieda programowa straszna.Dali pakiet Max Premium,a programów w premium żadnych tam nie ma.A ten dekoder 4K to w ogóle nie wiem po co,skoro żadnych konkretnych programów w UHD nie mają.
 14  
Kiedy beda dostepne kabaly nowe w tv smart?
 7  
trzeba masowo rezygnowac z tv i np do wektry przejsc z tv z powyzsza oferta tv smart.. widac ze vectra bardzo chce wejsc na kable upc i to im sie uda niebawem
 0  
@andrew88 @Piotrek36 słuszna racja UPC tylko internet i komórki to ich najważniejsze promocje a telewizja kablowa na bok a pakiet Max Premium tyko dla nowych abonentów po prostu szkoda słów a gdzie kanały ELEVEN SPORTS 4 HD do pakietu MEGA SPORT, w pHISTORY 2 HD, FILMAX HD, a ogólnie Pakiet MAX PREMIUM powinien być pakiecie MAX bo co chwilę przeżucane są kanały z pakietu MAX do pakietu SELEKT !!!!! SZKODA GADAĆ TOTALNY SZOK I KPINA Z ABONENTÓW !!!!!! PO PROSTU CAŁE UPC ????????????????????
 8  
Jak chce wejść na kable UPC?
 2  
Czyli tam gdzie Vectra może to Cyfrowy Polsat śpi. Solorz, wstyd mi za Ciebie
 8  
ciekawe czy vectra multimedia polska doda do oferty fimax hd i filmax 4k kiedy . pewnie wcale do za darmo nic niema .
 1