Łukasz Szewczyk30.03.2021 (13:56)8 komentarzy

9 nowych kanałów TV w sieci Vectra. Wśród nich TVP Dokument, DIZI, Biznes24 oraz Filmax 4K

• Z początkiem kwietnia sieć Vectra powiększy swoją ofertę programową
• Wśród nowości kanały tematyczne TVP, emitująca tureckie produkcje stacja DIZI oraz kanał Filmax 4K oferujący filmy, seriale i programy rozrywkowe
w jakościach HD i 4K.
Nowe kanały w sieci Vectra
Od 30 marca 2021 roku Vectra wprowadza do pakietu Srebrnego stację Ukraina 24, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie oraz dwa kanały tematyczne Telewizji Polskiej: emitujący filmy dokumentalne TVP Dokument i TVP Kobieta oferujący programy lifestyle'owe, poradnikowe i rozrywkowe.
Użytkownicy pakietu Złotego mogą oglądać stację Biznes 24 HD, a od 1 kwietnia kanał DIZI, który będzie emitował, popularne w Polsce, tureckie seriale. Natomiast klienci korzystający z telewizyjnego pakietu Platynowego zyskują dostęp do kanału Top Kids JR HD skierowanego do dzieci i młodzieży, kanału dokumentalnego DocuBox HD z unikalną ofertą skierowaną do widzów żądnych wiedzy na temat otaczającego nas świata, jak również do stacji Filmax (Filmax HD oraz Filmax 4K), emitującej różnorodne filmy i seriale, w tym kino akcji, komedie i westerny.

Jednocześnie, specjalnie dla graczy i fanów rywalizacji e-sportowej, w ofercie operatora pojawi się stacja Gametoon, gdzie widzowie znajdą nowości ze świata gier wideo, programy rozrywkowe z udziałem popularnych youtuberów i poczują wyjątkowe e-sportowe emocje w czasie oglądania profesjonalnych meczów.

Wszystkie nowe programy dostępne są w jakości HD, a Filmax 4K dodatkowo w 4K - stając się już piątym kanałem w ofercie Vectra gwarantującym treści w tej wysokiej jakości.

Nowe programy będą dostępne również w ramach usługi TV Smart, w której Pakiet Max zostanie poszerzony o stacje: Biznes24 HD, Top Kids Jr HD oraz Filmax 4K.

W większości kanałów (z wyjątkiem TVP Dokument i TVP Kobieta) można będzie korzystać z funkcji Catch-up TV - pozwalającej na powrót (do 7 dni wstecz) do wybranych programów oraz Restart TV - umożliwiającej oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął. Obie funkcje są znacznikiem nowoczesnej telewizji, którą oferuje Vectra - gdzie to widz decyduje kiedy ogląda ulubione programy.

Należąca do grupy Vectra Multimedia Polska również kontynuuje wzmocnienie oferty dodając
6 nowych kanałów: DIZI, TVP Dokument, TVP Kobieta i Ukraina 24 w ramach pakietu Minibox oraz dodatkowo TOP KIDS JR HD i DocuBox HD dla wybierających opcję Superbox.

Komentarze (1 - 8 z 8)

UPC jeszcze coś działa z ofertą TV?

Czy przerzucili się tylko na komórki, cloudy i pakiety office?
Ani widu ani słychu po ostatniej szaleńczej ofercie z TV Bolywood jedynie w pakiecie Premium MAX.
 17  
Dokładnie w UPC bieda programowa straszna.Dali pakiet Max Premium,a programów w premium żadnych tam nie ma.A ten dekoder 4K to w ogóle nie wiem po co,skoro żadnych konkretnych programów w UHD nie mają.
 14  
Kiedy beda dostepne kabaly nowe w tv smart?
 7  
trzeba masowo rezygnowac z tv i np do wektry przejsc z tv z powyzsza oferta tv smart.. widac ze vectra bardzo chce wejsc na kable upc i to im sie uda niebawem
 0  
@andrew88 @Piotrek36 słuszna racja UPC tylko internet i komórki to ich najważniejsze promocje a telewizja kablowa na bok a pakiet Max Premium tyko dla nowych abonentów po prostu szkoda słów a gdzie kanały ELEVEN SPORTS 4 HD do pakietu MEGA SPORT, w pHISTORY 2 HD, FILMAX HD, a ogólnie Pakiet MAX PREMIUM powinien być pakiecie MAX bo co chwilę przeżucane są kanały z pakietu MAX do pakietu SELEKT !!!!! SZKODA GADAĆ TOTALNY SZOK I KPINA Z ABONENTÓW !!!!!! PO PROSTU CAŁE UPC ????????????????????
 8  
Jak chce wejść na kable UPC?
 2  
Czyli tam gdzie Vectra może to Cyfrowy Polsat śpi. Solorz, wstyd mi za Ciebie
 8  
ciekawe czy vectra multimedia polska doda do oferty fimax hd i filmax 4k kiedy . pewnie wcale do za darmo nic niema .
 1