Łukasz Szewczyk30.03.2021 (19:21)20

Liga Mistrzów zostaje w Polsacie do 2024 roku

• Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania przez trzy kolejne sezony w latach 2021-2024 rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.
• Dodatkowo w pakiecie znajdują się mecze Superpucharu Europy UEFA oraz rozgrywki Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA.
• Wszystkie mecze "na żywo" będą pokazywane w kanałach Polsat Sport Premium.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

masakra że znowu Polsat z kiepskimi gośćmi w studio.To nie to co było w Canal+ profesjonalizm na wysokim poziomie i MULTILIGA! której tu nie ma .Masz C+ prawie wszystkie ligi piłki ,tenis Grand Prix na żużlu i teraz znowu ok 15zł za LM na tych śmiesznych kanałach PSP.
 20  
Canal+ nie był zainteresowany LM bardziej odpowiada mu współpraca z Polsatem niż zdobycie praw.
 12  
Została tylko niewiadomą, co z serie a. Ktoś coś wie?
 7  
masakra że znowu Polsat z kiepskimi gośćmi w studio.To nie to co było w Canal+ profesjonalizm na wysokim poziomie i MULTILIGA! której tu nie ma .Masz C+ prawie wszystkie ligi piłki ,tenis Grand Prix na żużlu i teraz znowu ok 15zł za LM na tych śmiesznych kanałach PSP.
Chyba żartujesz, ani w PSP ani w Canal+ nie jest ok. Pamiętam tych "ekspertów" Canal+ i komentatorów z dziupli co poprzechodzili z platformy "n", ci sami co komentowali mecze w nPremium. Dodatkowo jak wypadał mecz łączony z TVP to widać było że na Canal+ jest niemal minuta opóźnienia sygnału względem TVP tak że jak na TVP był gol to na C+ dopiero zazębiałą się akcja. Przecież to była porażka. Polsat obecnie to też porażka z tym gotowaniem i tymi gośćmi w studio. Obecnie najlepiej wypadałoby TVP gdyby jeszcze parę roszad poczynili tj oddelegowanie na emeryturę p.Szpakowskiego i uruchomili dodatkowe kanały sportowe. LM z Borkiem w starym Polsacie to było coś!
 10  
Szkoda ze nie w canal+
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 31.03.2021 (15:54:31)
 21  
CP musiał kupić te prawa do LM .Dużo klientów opuszcza tą platformę .Gdyby jeszcze stracili te rozgrywki to byłby to gwóźdź do trumny.
 23  
Kupcie sobie:
Openbox
Gtmedia
Zgemma albo jeszcze tańsze dekodery. Za full tv premium zapłacicie 15 złotych za rok. Internet tylko potrzebny i wszystko działa. Dekodery od 80 złotych. Najdroższy 500 zł. Średniak którego ja używam 150 zł. Prędkość internetu która potrzebujesz 5 mb. Dokupiłem dysk i mam nagrywanie i cofanie kanałów. Działa już 5 rok bez zastrzeżeń. Openbox.
 1  
Czy co poniektórzy nie mają lepszego zajęcia niż oglądanie studia i to jakiegokolwiek?Tak was to studyjne pier.... pasjonuje?
Dwa lata PPS i nie widziałem żadnego studia- nawet z centralnie ustawionymi garami!
 4  
Jak ja się cieszę, że nie interesuje mnie oglądanie spoconych facetów ganiających przez 90 minut za piłką! :-) Co za ulga. Nie muszę kupować tych wszystkich kanałów sportowych, zaoszczędzone pieniądze mogę przeznaczyć na ciekawsze rozrywki. I wolę sam pograć w piłkę, a nie siedzieć jak kaleka przed telewizorem i oglądać, jak grają inni. Sport to zdrowie, pod warunkiem, że się go uprawia, a nie ogląda w telewizorze...
 1  
Wykupilem Polsat premium gdy była liga mistrzów i liga Europejska, a teraz zostanie tylko liga mistrzów, więc niech obniża wszystkim opłatę za te kanały, a jak nie to nie przedluzam w lipcu tego pakietu
 1