Łukasz Szewczyk31.03.2021 (12:40)3 komentarze

Żarty Piotra Żyły i rodzina Dawda Kwiatkowskiego na Wielkanoc w RMF FM

• Na tegoroczne Święta Wielkiej Nocy Radio RMF zapowiada spotkania z ulubieńcami Słuchaczy. Znajdą się wśród nich Piotr Żyła i David Kwiatkowski.
• Znajomi i przyjaciele wspominać będą Aleksandra Dobę, a w lany poniedziałek "Wyższa Szkoła Podrywu".
Żarty Piotra Żyły i rodzina Dawda Kwiatkowskiego na Wielkanoc w RMF FM
W Wielki Piątek (2 kwietnia) po 20-tej w Daniel Dyk i Kamil Barnowski spotkają się na szczerą rozmowę z Igorem Sypniewskim i Dawidem Janczykiem, piłkarzami, którzy mają odwagę mówić o ciemnej stronie świata wielkiego sportu w audycji "Wyautowani - witajcie po mrocznej stronie kariery!"

W Wielką Sobotę od samego rana Piotr Żyła, znany ze swojego wyjątkowego poczucia humoru, będą rozśmieszać Słuchaczy w programie "Mistrzowskie suchary Piotra Żyły". Tego dnia o po 16-tej o legendarnym Aleksandrze Dobie opowiedzą znajomi i przyjaciele w programie "Po prostu Olo". "Napotkałem osiem sztormów, które udało mi się przeżyć - jak widać skutecznie" - wyznał kiedyś Doba. Co jeszcze mówił? Jak żył? O czym marzył i jakie miał plany? - tego postara się dowiedzieć Krzysztof Urbaniak.
Wielkanoc na antenie radia RMF FM będzie dniem spektakularnego debiutu. O 16-tej w roli prowadzącego swój pierwszy autorski program wystąpi David Kwiatkowski. "Tu Kwiatkowski" jest spełnieniem licznych próśb Słuchaczy, którzy poznają w nim rodzinę i przyjaciół wokalisty.

W wielkanocny poniedziałek po 7-mej Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski, najgorsi instruktorzy podrywu otworzą "Wyższą Szkołę Podrywu". W programie Słuchacze nie znajdą pożytecznych rad czy skutecznych chwytów, ale na pewną będą świetnie się bawić.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Widac, ze juz nie maja pomyslow
 5  
"W wielkanocny poniedziałek po 7-mej Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski, najgorsi instruktorzy podrywu otworzą "Wyższą Szkołę Podrywu" .... no comments.
 2  
I znów Rmf fm będzie bić rekord słuchalności. Będzie 31% udziału czy nie będzie z taką ramówką?.
 0