Łukasz Szewczyk31.03.2021 (15:39)brak komentarzy

Pogodne święta wielkanocne z Radiem Pogoda

• Radio Pogoda będzie towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie tegorocznych świąt Wielkiej Nocy.
• Redakcja przygotowała specjalne świąteczne programy z udziałem gwiazd, a także audycję, dzięki której będzie można przekazać bliskim najlepsze wielkanocne życzenia.
Wielkanoc w Radio Pogoda
W czasie tegorocznej Wielkanocy Radio Pogoda będzie idealnym towarzyszem w szczególności dla tych słuchaczy, którzy zostaną w domach i nie będą mogli spotkać się z rodziną.
Już w Wielką Sobotę od samego rana na antenie potrwa finał wielkiego plebiscytu słuchaczy Radia Pogoda na "Najbardziej pogodne pisanki". W programie nie zabraknie też miejsca na życzenia i rodzinne rozmowy na żywo, na które od 8:00 do 13:00 zaprosi wszystkich Joanna Kruk.

Zarówno w Wielką Sobotę, jak i w Niedzielę Wielkanocną w godzinach 13:00 - 18:00 Robert Janowski poprowadzi "Wielkanocny koszyk życzeń", łącząc telefonicznie bliskie sobie osoby, które nie będą mogły spotkać się w te święta. W ten sposób słuchacze będą mogli przekazać sobie wzajemnie świąteczne życzenia na antenie Radia Pogoda.

Oprócz tego w Wielkanoc od godziny 8:00 redakcja zaproponuje słuchaczom "Wielkanocny Pasztet!". Gościem Łukasza Szaciłowskiego będzie Witold Paszt z grupy VOX, który opowie o swojej domowej wędzarni i o tradycji przygotowywania potraw mięsnych na święta w swoim domu.

Natomiast w Lany Poniedziałek stacja zaprezentuje "Święta spod lady w Radiu Pogoda". Audycja przypomni, jak przygotowywano się do świąt pół wieku temu, w pamiętnych czasach PRL-u. O swoich wspomnieniach opowiedzą też słuchacze i gwiazdy Radia Pogoda