Łukasz Szewczyk01.04.2021 (16:23)1 komentarz

Wielkanocne uroczystości, święcenie pokarmów w Polsat News i Polsat Rodzina

• W trudnym czasie trzeciej fali pandemii Polsat News i Polsat Rodzina pozwalają widzom na bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu
Studio Polsat News (fot. Polsat/Studio69)
W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, portal Polsatnews.pl i serwis IPLA pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy.
• W Wielki Piątek w Polsat News o godzinie 20:55 - transmisja Drogi Krzyżowej prowadzonej przez Papieża Franciszka, prosto z Watykanu.
• W Wielką Sobotę na antenie Polsat News i Polsat Rodzina o godzinie 12:00 - symboliczne poświęcenie pokarmów wraz z specjalnym przesłaniem kardynała Kazimierza Nycza.
• W Niedzielę Wielkanocną w Polsat News i na Polsatnews.pl o 9:00 - prosto ze Świątyni Opatrzności Bożej transmisja Mszy świętej. Z kolei w Polsat Rodzina o 10:30 - jak zawsze Msza święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej.
• W Poniedziałek Wielkanocny: w Polsat News i na Polsatnews.pl o 9:00 - transmisja Mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej.

W niedzielę o godzinie 11:55, a także w Wielkanocny Poniedziałek o tej samej porze na antenie Polsat News i Polsat Rodzina będzie emitowany, prowadzony przez Małgorzatę Ziętkiewicz, program "Angelus" - z transmisją modlitwy Anioł Pański połączonej z błogosławieństwem i przesłaniem Papieża Franciszka na święta Wielkanocne.

Transmisje ze wszystkich uroczystości widzowie będą mogli oglądać bezpłatnie także w Internecie - w serwisie Ipla.

Komentarze (1 - 1 z 1)

I dobrze, że są w polsacie programy religijne, np. "Wszystko co chcecie wiedzieć" w Polsat Rodzina. Alternatywa dla tvp i trwam.
 0