Łukasz Szewczyk01.04.2021 (16:47)21 komentarzy

Więcej Canal+ w Polsce. W kwietniu kanały Kuchnia+ i Domo+ zmienią nazwę

• Canal+ Polska zapowiada zmiany w portfolio kanałów tematycznych
Canal+ Kuchnia Canal+ Domo
Canal+ Polska coraz bardziej stawia na promocję swojej marki Canal+. Na 15 kwietnia 2021 roku została zaplanowana zmiana nazwy dwóch tematycznych kanałów z portfolio grupy. Kuchnia+ zmieni się w Canal+ Kuchnia, z kolei Domo+ zmieni się w Canal+ Domo.
Tematyka kanałów pozostanie bez zmian. Canal+ Kuchnia to pierwszy polski kanał kulinarny, który nie przerywa programów reklamami. Stacja promuje zdrowy styl życia oraz dostarcza inspiracji do przygotowania nowoczesnych i smacznych potraw. Przedstawia porady o zdrowym odżywianiu oraz ciekawostki ze świata kulinariów. Odkrywa także polskie lokalne smaki oraz sekrety kuchni innych kultur.

Z kolei Canal+ Domo to polski kanał poświęcony projektowaniu wnętrz i ogrodów, bez przerywania programów reklamami. Stacja przybliża piękno przedmiotów użytkowych i promuje polski design. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów.

Komentarze (1 - 10 z 21)

Ciekawe kiedy zmienią nazwę nSport+. Bo wygląda to komicznie... na ekranie logo nSport+ a na mikrofonach dziennikarzy logosy Canal+!
No ale kuchnia najważniejsza, jak w Polsacie :D
 20  
Dla nSport+ powstał program news+, więc nazwa już nie ma sugerować platformy n tylko termin news. Coś jak Polsat Sport News
 9  
Bez sensu. Jeśli już to połączyć te dwa kanały w jeden Canal+ Lifestyle
 4  
Skoro zmienią nazwę na "Canal+" to powinny też zasilić paczki kanałów Canal+ w serwisach online takich jak Player+
 0  
Canal + Family przerobić na kanał Lifestylowy a nie tworzy takie niszowe kanały pod marka Canal+ We Francji nie ma takich tworów jak Kuchnia+ i Domo+ nSport to już dawno powinien być Sport+ podobnie jak Ale Kino - Film+ i tematyczne stworzyć
 2  
Widzę, że dojdą jeszcze dwa nowe kanały C+
facebook.com/hdpunkt/photos/a.811284998950848/3893591700720147
Warto czekać
 3  
Nsportplus nazwę zmienić na canał plus sport info.
 2  
Bezsensowna zmiana, skoro te kanały i tak będą w niskich pakietach Multi+
 8  
Jestem w stanie zrozumieć jakie biznesowe przesłanki tym kierują, chcą by marka Canal+ była obecna w najniższych pakietach, by optycznie zwiększało to ich wartość, jednak nie zwracają uwagi na konsekwencje swoich decyzji: rozmydlanie filmowo-sportowej marki premium, niepotrzebne wydłużanie dobrze brzmiących krótkich nazw, czy niespójna identyfikacja wizualna.
 14  
I co to da?Dalej beda programy z 2016 r. ? I dalej Beda odgrzewane kotlety?
Arkadiusz Pieńkowski 2.04.2021 (3:15:29)
 7