Łukasz Szewczyk13.04.2021 (14:58)15 komentarzy

Beata Olga Kowalska poprowadzi polską edycję show "Magia nagości" w Zoom TV

• Polską edycję show randkowego "Magia nagości" w Zoom TV poprowadzi Beata Olga Kowalska, znana m.in. serialu "Ranczo", w którym zagrała uwielbianą przez widzów Panią Doktorową.
• Premiera programu w maju 2021 roku.
Beata Olga Kowalska prowadzącą polską edycję show "Magia nagości" / Fot. Krystian Szczęsny
Beata Olga Kowalska prowadzącą polską edycję show "Magia nagości" / Fot. Krystian Szczęsny
Postać Pani Doktorowej w kultowym serialu "Rancz"o to najpopularniejsza telewizyjna kreacja Beaty Olgi Kowalskiej, która przyniosła jej ogólnopolski rozgłos, uznanie i sympatię widzów. Już wiosną tego roku aktorka poprowadzi polską edycję show randkowego Magia nagości, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. "Magia nagości. Polska" to najdroższa produkcja w ponadczteroletniej historii Zoom TV.
- Wiem, że "Magia nagości" to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada - mówi o swoim udziale w programie Magia nagości. Polska Beata Olga Kowalska.

Aktorka przekonuje, że na udział w polskiej edycji Magii nagości zdecydowała się również ze względu na swoje doświadczenie zawodowe.

- Swoim występem w polskiej edycji "Magii nagości" chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą 1. sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej - dodaje Beata Olga Kowalska.

Beata Olga Kowalska jest aktorką teatralną i telewizyjną. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, była związana m.in. z Teatrem Nowym i Teatrem Powszechnym w Łodzi oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Wystąpiła w popularnych polskich serialach telewizyjnych. Oprócz serialu "Ranczo" były to m.in. takie produkcje, jak "M jak miłość", "Plebania" i "Ojciec Mateusz". Brała udział w popularnym programie rozrywkowym "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym wcielała się w postaci m.in. Ewy Demarczyk, Muńka Staszczyka z zespołu T.Love oraz Pink. W ostatnich latach występuje w popularnych musicalach (m.in. "Mamma Mia!", Teatr Muzyczny Roma; "Nędznicy", Teatr Muzyczny w Łodzi; "Czarownice z Eastwick", Teatr Syrena w Warszawie; "Boska", Teatr Polski w Bielsku Białej).

"Magia nagości. Polska" w Zoom TV / KrystianSzczesny
"Magia nagości. Polska" w Zoom TV / KrystianSzczesny
"Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku. Program jest oparty na brytyjskim formacie Naked Attraction, który powstał dla jednego z największych brytyjskich nadawców Channel 4 (Channel 4, podobnie jak BBC, ma status nadawcy publicznego). Brytyjską wersję Naked Attraction prowadzi pisarka i dziennikarka Anna Richardson.

Komentarze (1 - 10 z 15)

co się napatrzy to jej :D
 17  
INFORMACJA DO OBURZONYCH, JEŚLI NIE CHCESZ TO NIE OGLĄDAJ ;)
 23  
co się napatrzy to jej :D
Zazdrośniku! Też możesz, jak będziesz oglądał. Tylko wiesz, w katolickim kraju nagość to beeee. Heheheheh
 4  
Oj będzie różaniec po siedzibą ZoomTV...
 7  
no właśnie, nasz kraj to ino kościół :(
normalnie, średniowiecze.!
 2  
Kościół się skompromitował, więc niech się zajmie sobą, bo robią znacznie gorsze świństwa. Pokazywanie nagości to przy tym maleńki pikuś.
 11  
Juz widze te paski w TVP - Lobby LGBT promuje nagość w telewizji Zoom TV
 2  
Janusze z dużymi brzuchami i małymi siurkami będą się umawiać na randki ale obleśny program tfuuu
 11  
^ to niech se przyczepią parówki z Orlenu zamiast siurków
Parówki z Biedronki lepsze jak z Orlenu 13.04.2021 (21:03:15)
 2  
Niemiecka parówa z kauflanda albo lidla bedzie lepsza
 2