Łukasz Szewczyk15.04.2021 (8:38)17 komentarzy

Canal+ Kuchnia i Canal+ Domo już nadają

• Od 15 kwietnia 2021 roku dwa lifestylowe kanały z portfolio Canal+ nadają pod nowymi nazwami.
• W ofercie Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.
Canal+ Kuchnia Canal+ Domo
- Celem zmian jest lepsze wykorzystanie siły marki Canal+ oraz podkreślenie różnorodności tematycznej oferty programowej pod brandem Canal+. Stacje Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia ze swoimi bogatymi ramówkami od lat znakomicie dopełniają naszą szeroką ofertę serialową, filmową i sportową. Teraz ich treści będą wzmacniać parasolowy brand Canal+ i odwrotnie - mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych Canal+.
Portfolio kanałów to zarówno znane i lubiane produkcje, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.

Na widzów Canal+ Kuchnia czekają programy zdradzające kulisy zdrowego stylu życia, wprowadzające w arkana sztuki kulinarnej oraz produkcje kulinarno-podróżnicze odkrywające tajemnice kuchni całego świata. Wśród nowości znajdą się takie programy, jak "Jakubiak rozgryza Polskę" autorstwa jednego z najpopularniejszych polskich szefów kuchni, czy najnowszy program powszechnie znanego i uwielbianego na całym świecie Jamiego Olivera "Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień".

Na antenie Canal+ Domo nie zabraknie programów poradnikowych. W produkcjach takich, jak "Remont w 48h" czy "Cudotwórcy" widzowie znajdą mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, zobaczą także wyjątkowe remonty i metamorfozy wnętrz. Z kolei w najnowszym autorskim programie ogrodniczym stacji "Grunt to ogród" prowadząca Katarzyna Bellingham przekaże widzom praktyczne i proste do zastosowania porady, dzięki którym każdy z nas będzie mógł założyć ogród marzeń, czy to w domu, czy na balkonie.

Kanały dostępne są za pośrednictwem dekoderów Platformy Canal+, w ofercie sieci kablowych oraz online na platformie canalplus.com

Komentarze (1 - 10 z 17)

O super, nowe kanały :D
 2  
Nie nowy kanał tylko zamieniony kanał z Kuchnia + na canal + kuchnia, i tak samo z Domo
 2  
Super zmiany oby tak dalej Canal Plus idźcie tym kierunku
 8  
Mikusek chyba nie zrozumiał ironii
 7  
Tylko logo z Domo + (niebieskie) było lepsze.
 2  
Nie zdaje mi się to ironią.
 10  
Ciekawe kiedy za nSport+ pojawi się nCanal+ Sport :D
 8  
"temat dnia"
;D
 1  
No to w pytę. Z chęcią przełączę z domo na Canal Plus domo. Ten stary logotyp już mnie drażnił????????????????????
 5  
Myśle ze to nie koniec jeszcze nsport ale kino mini mini planet itp..
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 15.04.2021 (14:32:50)
 4