Łukasz Szewczyk16.04.2021 (21:08)4 komentarze

Polsat kręci drugi sezon serialu "Komisarz Mama". W obsadzie Kasprzyk i Śleszyńska

• Przygody Marii Matejko będą miały swój dalszy ciąg
• 21 kwietnia rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii serialu "Komisarz Mama".
• W nowym sezonie do obsady dołączą nowi aktorzy, m.in.: Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz
Nowy srial Polsatu "Komisarz Mama"
Widzowie telewizji Polsat polubili komisarz Matejko. W porównaniu z jesienną ramówką Polsatu widownia pasma, w którym emitowany jest serial, wzrosła aż o 52 proc..
- Wracamy na plan i bardzo się na to cieszę! Ponownie spotkam się z całą moją ekipą. Po tak specyficznym, trudnym roku pandemii, brakuje mi zawodowych spotkań, bycia z ludźmi, wymiany energii na żywo - nie "online" :) Myślę, że wszyscy cieszymy się na ten powrót, tym bardziej że pierwszy sezon i bohaterowie, których gramy spotkał się z dużą sympatią. Ta serdeczność widzów jest dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy - mówi Paulina Chruściel, serialowa Maria Matejko.

- Bardzo cieszę się z powrotu na plan, po zimowej przerwie nie mogę doczekać się pracy. Oczywiście czekam na spotkanie z ekipą, chcemy pokazać widzom, jak zmieniają się postacie, jak rozwijają się ich relacje. Mamy też nadzieję na ciekawe wątki kryminalne i trochę biegania z bronią. Ale przyznam, że równie mocno czekam na kajmak, który był serwowany na planie w poprzednim sezonie, liczę, że nic się w tej kwestii nie zmieni - komentuje Wojciech Zieliński, który wciela się w rolę podkomisarza Piotra Żeromskiego.

Drugi sezon serialu "Komisarz Mama" będzie liczył 10 odcinków. W obsadzie oprócz Pauliny Chruściel i Wojciecha Zielińskiego ponownie zobaczymy Krystiana Wieczorka, Jakuba Wesołowskiego, Annę Dereszowską, Annę Matysiak, Arkadiusza Smoleńskiego i Joannę Niemirską. Nie zabraknie również nowych postaci, w które wcielą się: Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz.

Producentem wykonawczym serialu jest Polot Media, a za reżyserię odpowiada Marcin Ziębiński.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Mam nadzieje ze ten2 sezon bedzie mial wiecej odcinkow niż pierwszy. 8 to kpina. W ile to nakręcą w tydzień? :D
 4  
@serio .Jaka kpina to pierwszy sezon wiec może ostrożnie podeszli do tematu też bym wolał więcej odcinków bo fajny serial .Ale uspokoję cię drugi sezon 10 odcinków.
 9  
Moda na polskie seriale z kobiecymi rolami mnie przeraża
 5  
To się da oglądać? Kto mi napisze? Czy realizacja jak typowy Ślad czy Przyjaciółki?
 1