Łukasz Szewczyk17.04.2021 (21:37)7 komentarzy

Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję "The Voice Kids" (wideo)

• Czwarta edycja "The Voice Kids" dobiegła końca.
• Decyzją widzów tytuł "Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce" i nagrodę główną otrzymała 12-letnia Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental
Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję "The Voice Kids"
Za nami najbardziej emocjonujący odcinek czwartej edycji "The Voice Kids". Finałowe występy nie pozostawiły wątpliwości, że to właśnie Sara Egwu-James ma Najlepszy Głos w Polsce. Wygrana w wysokości 50 tys. zł pozwoli laureatce rozwijać talent. Trenerzy Sary wierzą, że wygrana w programie to przepustka do światowej kariery. 

- Sara to skarb i cieszę się, że może teraz to pokazać szerszej publiczności. Mimo młodego wieku dojrzałość muzyczna pozwala jej sięgać po emocje, jakich rzadko doświadcza się w show z udziałem dzieci. Wychowana z muzyką w sercu może teraz śmiało podbijać świat - powiedział Tomson tuż po ogłoszeniu wyników.  Słów zachwytu Sarze nie szczędzi także drugi trener Aleksander Milwiw-Baron. 

- Sara jest dowodem na to, że "The Voice Kids" wychowuje muzycznie kolejne pokolenia Polaków. Taka świadomość muzyczna i warsztat, jakie prezentuje 12-letnia Sara jest zjawiskiem samym w sobie. Gdy śpiewa, czas się zatrzymuje, a ja za każdym razem mam dreszcze. Brawo Sara! - wyznał Baron. Warto dodać, że to pierwsze zwycięstwo podopiecznej z drużyny Tomsona i Barona, która od samego początku mówią, że Sara ma talent na skalę światową.

Sara Egwu-James ma 12 lat. Już podczas Przesłuchań w Ciemno Cleo porównała ją do młodej Whitney Houston. Niepowtarzalny głos oraz umiejętność interpretacji utworów zachwyciły trenerów programu oraz miliony widzów przed telewizorami oraz w internecie. Dotychczas jej występy z Dwójkowego talent show wyświetlono ponad dwa miliony razy, a liczba ta rośnie z minuty na minutę. Wszystkie występy Sary z "The Voice Kids" są także szeroko komentowane przez vlogerów z m.in.: Rosji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i z Polski. Na co dzień zwyciężczyni muzycznego programu TVP2 jest uczennicą szkoły podstawowej w Ośnie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Interesuje się także gotowaniem oraz architekturą wnętrz. 

Komentarze (1 - 7 z 7)

Sara, Sara, Sara.....
Powiedzieć że ładnie śpiewa to tak jakby nie powiedzieć nic, jej anielski głos i wygląd powoduje że kiedy ją słysze i widze - nie moge oddychać! a czy serce mi bije- też nie jestem pewien. Super dziewczyna. Cleo trafiła w punkt porównaniem jej do młodej Whitney, i w dodatku zaśpiewała jej piosenke...
Wreszcie kasa z moich podatków została spożytkowana w dobrym celu, tylko że oglądając zakleiłem logo TVPis taśmą izolacyjną, bo to logo powoduje u mnie odruchy wymiotne, a nie chciałem zabrudzić ekranu widząc na nim to piękne zjawisko -Sarę.
 25  
Dobrze wiedzieć, że jest taki program
 5  
No Sara była najlepsza, teraz tylko napisać jej dobre piosenki (nie popową sieczkę) i kariera międzynarodowa stoi otworem.
 5  
Młoda daje radzę, Kórski masz u mnie drugiego plusa :D :D :D Pierwszego za 500+ :D :D :D
Przez 500+ jest taka inflacja ze tyle to samo państwo bierze i jeszcze pół wypłaty
 15  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Przeciez to nie polskie dziecko,tylko czarnoskora,murzynka,co ona tu robi?i nie polskie nazwisko,w takich konkursach powinny byc,rdzenne polskie dzieci, a nie ze zwiazkow mieszanej narodowosci,no gdyby Polska miala kolonie,to jeszcze mozna zrozumiec,ale nie miala
 32  
^ Ale ty masz nasrane we łbie, weż teleskopową pałke, znajdź ją i jej ojca i wpie.r.dol im spraw
 5  
halo @ redakcja
wykasujcie ten rasistowski wpis @Mariusza Tymosiewicza !
 5