Łukasz Szewczyk21.04.2021 (16:09)10 komentarzy

Znamy datę premiery polskiej edycji randkowego show "Magia nagości" w Zoom TV

• Premiera polskiej edycji głośnego show "Magia nagości" na antenie Zoom TV coraz bliżej
"Magia nagości. Polska" w Zoom TV
Wiele wskazuje na to, że polska edycja randkowego show "Magia nagości" będzie najgłośniejszą premierą wiosennego sezonu telewizyjnego. Program jeszcze nie zadebiutował na antenie, a już wywołuje sporo zamieszania w polskich mediach. Kilka dni temu informowaliśmy, że polską edycję show randkowego "Magia nagości" w Zoom TV poprowadzi Beata Olga Kowalska, znana m.in. serialu "Ranczo", w którym zagrała uwielbianą przez widzów Panią Doktorową.
Właśnie ogłoszono, że premiera polskiej edycji randkowego show "Magia Nagości" będzie miała miejsce w piątek - 14 maja 2021 roku o godzinie 23.00 na antenie Zoom TV.

Przypomnijmy, że "Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku. Program jest oparty na brytyjskim formacie Naked Attraction, który powstał dla jednego z największych brytyjskich nadawców Channel 4 (Channel 4, podobnie jak BBC, ma status nadawcy publicznego). Brytyjską wersję Naked Attraction prowadzi pisarka i dziennikarka Anna Richardson.

Komentarze (1 - 10 z 10)

no no ciekawe sie jak panowie sie zaprezentuje czy w zwisie czy beda sterczec dumnie heheheh
 13  
a wam kobietom tylko czy sterczy czy nie i tak nie pokazuje się pełnego wzwodu oraz orgazmu , to jest relaks czy wybierający ma gust wybiera laskie czy poczwarę pasztet hu-a
 2  
A w Polsce też będzie ten program, w którym dorośli pokazują nagie ciała dzieciom, niczym w Holandii?
 16  
A w Polsce też będzie ten program, w którym dorośli pokazują nagie ciała dzieciom, niczym w Holandii?
jak lubisz takie klimaty to zapraszam na plebanie do niejednego polskiego kościoła wieczny onanisto prawiczku bądź kryptogeju
 2  
Tym freakom musieli sporo zapłacić żeby wystąpili przed kamerami nago i byli oceniani pod względem swojej fizyczności, czyli tak jak na końskim targu.
 5  
Tym freakom musieli sporo zapłacić żeby wystąpili przed kamerami nago i byli oceniani pod względem swojej fizyczności, czyli tak jak na końskim targu.
Dziwne.
Ja na końskim targu tylko ubrane kobyły widziałem.
Gdzie ten targ? Podaj namiary!
 3  
Mnie to nie dziwne. Stworzenia Boże wyglądają tak samo jak na plebanii.
ksiądz proboszcz w sutannie 22.04.2021 (13:05:37)
 1  
Godzina emisja napawa optymizmem, że nie będzie bzdurnej cenzury.
 1  
Ten program to taki anty "Randka w ciemno". Nie umówisz się na randkę przez wiedzę, wykształcenie czy zainteresowania ale przez sylwetkę, kondycję, twarz.
 1  
No super często na cafe Polsat oglondam czar nagości ciekawy program wszystko widać oby wtej polskiej wersji też było wszystko widać już nie mogę się doczekać 14maja ????
 0