Łukasz Szewczyk23.04.2021 (12:20)4 komentarze

Nowy kanał DIZI od maja z reklamami

• Kanał DIZI emitujący tureckie seriale trafił do oferty Biura Reklamy TVP.
• Telewizja Polska odpowiada za sprzedaż czasu reklamowego, sponsoringu i akcji niestandardowych w kanale DIZI na rynku polskim.
• Reklamy w DIZI pojawią się od 1 maja 2021 roku
DIZI
DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał oferuje widzom zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa "Dizi" oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.
- DIZI jest siódmym kanałem z ofertą reklamową w portfolio Grupy Kino Polska TV, a pierwszym którego sprzedaż reklam będzie prowadził nowy dla nas broker - TVP. Liczymy, że nasz nowy kanał zostanie pozytywnie przyjęty przez reklamodawców i osiągnie sukces komercyjny - mówi Marek Wochna, Dyrektor Sprzedaży Produktów Reklamowych w Kino Polska TV SA.

- Współpraca z Kino Polska TV SA jest dla nas zarówno zaszczytem, jak i wyzwaniem. Nasze portfolio powiększa się nie tylko o nową stację, ale też o nowego nadawcę. Kino Polska TV SA od lat z sukcesem buduje pozycję swoich stacji na rynku telewizyjnym. Wierzę, że również kanał DIZI, korzystający z bogatego doświadczenia swojego nadawcy, podbije serca widzów - komentuje Ewelina Czuba, Dyrektor Biura Reklamy TVP.

Kanał DIZI będzie sprzedawany w grupie komercyjnej 16-59 (wszyscy dorośli w wieku 16-59 lat).

- Zależało nam na poszerzeniu grupy komercyjnej o dorosłych w wieku 50-59 lat, ponieważ jest to grupa osób bardzo istotna dla większości marketerów, cechująca się ponadprzeciętną siłą nabywczą - wyjaśnia Marek Wochna.

W ramówce kanału DIZI znalazły się takie serialowe hity z Turcji, jak "Mamy
i matki" (oryg. "Analar ve Anneler"), "Imperium miłości" ("Kurt Seyit ve Şura"), "W imię sprawiedliwości" ("Karadayi"), "20 minut" ("20 Dakika"), "Miłość i brudne pieniądze" ("Kara Para Aşk"), "Ezel" ("Ezel") oraz "Dziewczyna w czerwonej chuście" ("Al Yazmalim").

Z początkiem kwietnia 2021 roku kanał DIZI trafił do ofert sieci Vectra i Multimedia Polska, ale docelowo będzie go można oglądać również u innych operatorów. Kanał jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD.

Kanał DIZI jest obecny w kilkudziesięciu krajach świata i globalnie dociera do ponad 20 milionów gospodarstw domowych.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kolejny kanal zapchaj dziura....aby bylo gdzie reklzmy zsmieszczczac.
Arkadiusz Pieńkowski 23.04.2021 (13:51:27)
 0  
Czekam na pojawienie sie na platformie Canal plus. Dla osob chcacych poznac tureckie zycie, obyczaje a moze nawet zaciekawic sie jezykiem tureckim jak najbardziej polecam.Moze bedzie wybor jezyka orginalnego z napisami.
 0  
zeby zapoznac sie z turcją nie potrzeba Telewizji, szczególnie polskiej, załuż sobie satkę i oglądaj fta tureckie kanały
 0  
 kij
zeby zapoznac sie z turcją nie potrzeba Telewizji, szczególnie polskiej, załuż sobie satkę i oglądaj fta tureckie kanały
A nadają te tureckie kanały po polsku?
 0