Łukasz Szewczyk23.04.2021 (14:52)15 komentarzy

Ruszyła tesotwa emisja Silver TV w ramach naziemnej telewizji cyfrowej

• Medialna grupa MWE Networks przygotowuje się do emisji nowego kanału Antena HD, który dostępny będzie naziemnie w całej Polsce.
MWE Networks, w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), rozpoczął emisję testową kanału Silver TV, którego oficjalny start zaplanowano na 1 maja 2021 roku pod nazwą Antena HD. Obecnie nadawca czeka na oficjalną zgodę KRRiT na nadawanie pod zmienioną nazwą.
Jak informuje nadawca, do czasu oficjalnego startu kanału Antena HD, w ramach emisji testowej Silver TV nadawane będą przekazy z różnych kanałów tematycznych z portfolio grupy MWE Networks (m.in. Power TV, Nuta.TV, Adventure, Top Kids, Filmax, Gold TV, Biznes24 czy Super TV).

Przypomnijmy, że Antena HD jest nową stacją, powstałą w wyniku konkursu na zagospodarowanie wygasłej koncesji stacji ATM Rozrywka. Dzięki otrzymanej koncesji na nadawanie na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej stacja będzie mieć ogólnopolski zasięg.

Jak zapowiada nadawca, Antena HD jest odpowiedzią na rosnącą siłę zakupową osób po 50 roku życia. Jest to stacja filmowo-rozrywkowa z licznymi elementami lifestylowymi i edukacyjnymi. Wśród pierwszych ogłoszonych pozycji programowych znajdują się kultowe pozycje, takie jak m.in. "Moda na sukces", "Bonanza" czy "Kabaretowy szał". Kolejne tytuły, w tym produkcje własne oraz branding stacji będą ogłaszane w kolejnych dniach.

Komentarze (1 - 10 z 15)

''Mode na sukces'' zawsze oglądam z zapartym tchem, az mam od tego zatwardzenie.
Radomski hurtownik barchanowych gaci dla wyborców PIS 24.04.2021 (13:27:40)
 25  
SUPER
Jeszcze historia 2
Kultura 2 i kino Polska
I bedzie OK
 9  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
A kanał Covid TV za TVP Historia? Pewnie miałby większą oglądalność niż rzeczona Historia.
 32  
To kanał dla naszego elektoratu.
Będziemy z Maćkiem oglądały w trakcie robienia sobie paznokci i depilacji.
Ludmiła-hurtowniczka majtek z podobizną Jarka 24.04.2021 (17:36:32)
 24  
Będę oglądać ten kanał myślę o tej telewizji nocami
 10  
kolejny kanał który trzeba bedzie usunac
 3  
Na miejsce marnego ATM ROZRYWKA wchodzi jeszcze marniejszy kanał ANTENA HD ... Czy naprawdę miejsca na multipleksach nie można lepiej i mądrzej zagospodarować? Marzy mi się TVN24 albo KINO POLSKA dostępne w telewizji naziemnej. Po co kolejny kanał , którego prawie nikt oglądać nie będzie?
 3  
Na miejsce marnego ATM ROZRYWKA wchodzi jeszcze marniejszy kanał ANTENA HD ... Czy naprawdę miejsca na multipleksach nie można lepiej i mądrzej zagospodarować? Marzy mi się TVN24 albo KINO POLSKA dostępne w telewizji naziemnej. Po co kolejny kanał , którego prawie nikt oglądać nie będzie?
Taka specyfika bezpłatnego multipleksu. W Niemczech w multipleksach są Eurosport, Disney Channel czy DMAX, a we Francji w multipleksie jest Canal+, ale to wszystko jest płatne, więc w Polsce też mieliśmy ten sam wybór - albo płatne multipleksy z dobrymi kanałami jak w Niemczech czy we Francji, albo bezpłatne multipleksy z powtórkowymi tworami.
 12  
Weszła 15 - tka a te w mitli poszły się znów ....aktualizacja i dupa
 0  
co to jest "tesotwa emisja"?
 4