Łukasz Szewczyk28.04.2021 (18:27)brak komentarzy

Urszula Piasecka doradcą zarządu Canal+ do spraw monetyzacji treści programowych

• W maju do Canal+ Polska dołączy Urszula Piasecka i obejmie stanowisko Doradcy Zarządu ds. Monetyzacji Treści Programowych.
• To nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy
Urszula Piasecka
Urszula Piasecka będzie odpowiedzialna za realizację strategii programowej w obszarze związanym z dystrybucją i eksploatacją treści programowych CANAL+, w tym wsparcie w negocjacjach z podmiotami dystrybuującymi treści na rynek lokalny i międzynarodowy. Do jej zadań będzie należało również zarządzanie rozwojem produktu TVOD dla klientów oferty satelitarnej i OTT CANAL+.
- W Canal+ wierzymy, że dialog i zrównoważona współpraca z partnerami jest podstawą sukcesu, dlatego cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza tak uznana i doceniana w środowisku ekspertka. Jestem przekonana, że wieloletnie doświadczenie Urszuli w obszarze zarządzania licencjami pozwoli na dalsze rozwijanie bogatej oferty programowej dla klientów Canal+ oraz dotarcie z lokalnymi produkcjami Canal+ na nowe zagraniczne rynki - mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ Polska

Urszula Piasecka od 17 lat zajmuje się zakupami programowymi i sprzedażą licencji filmowych na rynkach międzynarodowych. Przez 9 lat zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Obrotu Licencjami w Monolith Films. Wcześniej była szefem programowym Festiwalu Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym oraz kierowała zakupami programowymi i koordynacją międzynarodowych koprodukcji w Telewizji Polskiej S.A. Pierwsze doświadczenia w zakresie międzynarodowej promocji i sprzedaży polskich produkcji filmowych zdobywała w Studio Filmowym Zebra. Jest współautorem programu Studiów Podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego "Zarządzanie w mediach" oraz wykładowcą. Obecnie uczestniczy w programie Strategies for Leadership, prowadzonym przez The Institute for Management Development (IMD).