Łukasz Szewczyk29.04.2021 (17:23)brak komentarzy

Premiera serialu "Kontrola" w TVN Fabuła. Rusza Festiwal Kino 2021. Nowe Historie

• W majówkę kanał TVN Fabuła przygotował telewizyjną premierę serialu Nataszy Parzymies "Kontrola", który podbił świat
Serial "Kontrola" / Fot. materiały prasowe
Serial "Kontrola" / Fot. materiały prasowe
"Kontrola" to mini serial opowiadający o skomplikowanej relacji miłosnej, łączącej dwie główne bohaterki, które przypadkowo spotykają się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. W głównych rolach wschodzące gwiazdy: Ada Chlebicka i Ewelina Pankowska.
Serial udostępniony został na platformie internetowej YouTube, na której wszystkie odcinki zostały wyświetlone w sumie ponad 47 milionów razy. Historia miłości dwóch dziewczyn robi furorę na świecie, serial śledzą fani z Brazylii, Indii, USA, Chin. Światowe media piszą o serialu jako o fenomenie ostatnich lat, odważnie i jednocześnie subtelnie pokazującym uczucie między dwoma bohaterkami.

Telewizyjna premiera w sobotę (1 maja 2021 roku) od godziny 23.05 (odcinki 1 - 4) oraz w niedzielę (2 maja) od godz. 21.50 (odcinki 5-7) na antenie TVN Fabuła.

Premiera telewizyjna serialu odbędzie się ramach drugiej edycji Festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE, który będzie obecny na antenie TVN Fabuła oraz w Playerze od 1 do 9 maja 2021 roku. Festiwalowi towarzyszyć będą pokazy specjalne, podczas których widzowie będą mogli zobaczyć m.in. filmy młodych polskich twórców, wywodzących się z Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz ze Studia Munka oraz premierowo dokument Magdaleny Łazarkiewicz "Aktorki". Od 1 maja również widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony projekt. Film, który uzyska największą ilość głosów otrzyma nagordę specjalną w wysokości 10 tyś zł ufundowaną przez TVN Discovery.