Łukasz Szewczyk29.04.2021 (18:32)3 komentarze

Gala Polsat Boxing Night: Cieślak - Kaszinski w Polsacie i Polsacie Sport

• Michał Cieślak będzie gwiazdą dziesiątej gali z cyklu Polsat Boxing Night. W walce wieczoru zmierzy się z doświadczonym Rosjaninem Jurijem Kaszinskim.
• Na gali widzowie obejrzą łącznie dziewięć pojedynków z czego siedem w boksie zawodowym, a dwa w olimpijskim.
Polsat Boxing Night Cieślak vs Kaszinski
Starcie Michała Cieślaka z Jurijem Kaszinskim będzie miało status oficjalnego eliminatora do walki o pas mistrza świata federacji IBF w wadze junior ciężkiej. Obaj pięściarze legitymują się identycznym rekordem 20 zwycięstw i 1 porażki, są też podobnego wzrostu i wieku, a wszystko to zwiastuje niezwykle wyrównaną konfrontację.
- Nasz plan, który nakreśliliśmy sobie z promotorami Michała, to doprowadzenie go do walki mistrzowskiej. Cieszę się, że projekt Polsat Boxing Night ma i będzie miał kontynuację. Kolejną galę chcemy zorganizować we wrześniu, a następną w grudniu. Każda z nich będzie miała duży wymiar sportowy - mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat. - Jest mi niezmiernie milo, że Telewizja Polsat i Pan Dyrektor Marian Kmita, uwierzyli w Michała Cieślaka i wspierają go w drodze do mistrzostwa świata. Wierzymy, że założony cel zostanie niebawem osiągnięty, dzięki czemu polski kibic dostanie boks na najwyższym poziomie - dodaje Przemysław Krok, promotor Michała Cieślaka

14 maja 2021 roku na gali Polsat Boxing Night 10 widzowie obejrzą łącznie dziewięć pojedynków, w tym dwa w boksie olimpijskim. Wśród zawodowców, oprócz wspomnianych Michała Cieślaka i Jurija Kaszinskiego, do ringu wejdą też między innymi Przemysław Runowski, Daniel Rutkowski oraz Robert Talarek. Nie zabraknie również pojedynku pań z udziałem byłej mistrzyni świata Ewy Piątkowskiej.

Gale z cyklu Polsat Boxing Night to konfrontacje wyłącznie czołowych oraz najbardziej obiecujących polskich i zagranicznych pięściarzy. Tylko takie zestawienia dostarczają kibicom niezapomnianych emocji, a zawodnikom gwarantują sportowy rozwój. Polsat Boxing Night w nowej odsłonie cechuje ten sam rozmach produkcyjno-sportowy znany z pamiętnych wydarzeń z udziałem Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Przemysława Salety. Nowością są pojedynki w formule pięściarstwa amatorskiego, a ich transmisje na otwartej antenie Telewizji Polsat to wyjątkowa ekspozycja, jakiej polski boks olimpijski dotychczas nie miał.

Majowa gala Polsat Boxing Night będzie jednym z wiodących tematów najnowszego wydania magazynu sportów walki "Koloseum". W czwartek 29 kwietnia w studiu programu zasiądą między innymi Michał Cieślak i Daniel Rutkowski, a prowadzący połączą się też zdalnie z Ewą Piątkowską i Przemysławem Runowskim. W części poświęconej mieszanym sztukom walki pojawią się z kolei mistrz KSW w wadze lekkiej Marian Ziółkowski oraz matchmaker organizacji Babilon MMA Artur Gwóźdź. Program rozpocznie się o godzinie 20:15 w Polsacie Sport News. W najbliższych tygodniach w studiu "Koloseum" ujawniane będą kolejne informacje dotyczące gali Polsat Boxing Night 10.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Mimo że Polsat przestał udawać, że te twoje nadają się na pepefał.
 1  
Gale*
 1  
Polsatowi przydałaby się konsolidacja logotypów stacji... Piękne główne logo ale na muzycznych jest bałagan
 0