Łukasz Szewczyk30.04.2021 (10:53)3 komentarze

Canal+ prezentuje oficjalny tytuł i plakat nowego sezonu serialu "Kruk". Premiera latem

• "Kruk. Czorny Woron nie śpi" powraca na Podlasie
• Tytułowy "Czorny Woron", Adam Kruk (Michał Żurawski), w drugim sezonie zmierzy się zarówno ze skomplikowanymi zagadkami kryminalnymi jak i mrocznymi demonami własnej przeszłości.
Jak już informowaliśmy, telewizja Canal+ Polska zakończyła zdjęcia zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Kruk". Premiera "Kruk. Czorny Woron nie śpi" sezon 2 będzie miała miejsce latem 2021 roku w serwisie Canal+ Online oraz na kanałach Canal+ dostępnych przez satelitę i sieci kablowe. W kontynuacji serialowego thrillera kryminalnego zobaczymy bohaterów znanych z pierwszego sezonu "Kruk. Szepty słychać po zmroku" i zupełnie nowe postaci, w które wcielili się m.in. Magdalena Koleśnik oraz Leszek Lichota.
"Kruk. Czorny Woron nie śpi" - sezon 2 w Canal+ Polska
"Kruk. Czorny Woron nie śpi" - sezon 2 w Canal+ Polska
Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się - Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

Jednocześnie targany nieprzepracowaną przeszłością Kruk desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Nękające go od narodzin syna Maksa niekontrolowane problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wchodzi na ścieżkę mafijnych powiązań.

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" w reżyserii Macieja Pieprzycy powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Jakuba Korolczuka. Zdjęcia wykonał Witold Płóciennik, za skomponowanie muzyki odpowiada Bartosz Chajdecki. Scenografia to Agata Stóżyńska, kostiumy - Ewa Różewska, charakteryzacja - Iza Andrys. Montażystą serialu jest Piotr Kmiecik, kierownikiem produkcji Aleksandra Skraba.

Koproducentem serialu jest Opus TV - Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy wyprodukowali dla Canal+ również serial "Klangor". Spółka-matka firmy - Opus Film ma na swoim koncie m.in. oscarową "Idę" i "Zimną wojnę", koprodukcje Canal+.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czekam bardziej niż na trzeci sezon After Life
 0  
Oby byl w klimacie 1 sezonu. I bedzie pięknie.
 2  
Ciekawe czy tym razem nie dali ciała z dźwiękiem, który w pierwszej części był po prostu fatalny.
 1