Łukasz Szewczyk30.04.2021 (16:02)7 komentarzy

Specjalny program na 10-lecie Polo TV. Prowadzą Maciek i Edyta

• Najpopularniejsza polska telewizja muzyczna w Polsce świętuje swoje 10 urodziny
• Z tej okazji stacja przygotowała specjalny program urodzinowy
"10 lat Polo TV: Maciek i Edyta"
Z okazji dziesięciolecia stacja Polo TV przygotowała nowy program "10 lat Polo TV: Maciek i Edyta". Audycja będzie emitowana od 6 maja 2021 roku, w czwartki o godzinie 15.15 (powtórki: piątek godz.15.15, niedziela godz. 9.10). Będzie to specjalny magazyn muzyczny w którym prezenterzy stacji Maciej Smoliński oraz Edyta Folwarska (współpracujący z Polo TV od początku istnienia) podzielą się wspomnieniami oraz ciekawostkami związanymi z dekadą pracy w stacji. Odniosą się również do historii muzyki disco polo i opowiedzą co tak naprawdę dzieje się za kulisami, kiedy widzowie widzą piękny program na ekranie. Zdradzą w nim również jakie jeszcze niespodzianki urodzinowe stacja szykuje w tym roku.
To nie koniec zmian. W maju prowadzenie programu "I love disco" przejmie Norbert Bieńkowski. Plotki, który będzie przedstawiał wieści z branży i metamorfozy ze świata disco polo. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o 14.30.

W związku z jubileuszem planowane są dodatkowe atrakcje antenowe rozłożone na cały 2021 rok. Wśród nich jest między innymi, trwający już, konkurs w którym to telewidzowie Polo TV mogą wygrać ekskluzywny koncert gwiazd disco-polo.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Fantastyczny kanał. My - konserwatywni koneserzy disco-polo uwielbiamy tę muzykę. Szkoda, że nasze narodowe media nie kupiły tego kanału.
Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że największym fanem tej wybitnej muzyki jest ożeniony w Łagiwenikach kolejny raz wybitny patriota i Polak lepszego sortu - Jacek Kurski.
Ale może nam się uda namówić p. Oboajtka by kupił ten kanał dla prawdziwych Polaków.

A lewactwo tylko boleśnie podryguje w rytm wentylatora.


Tyle w temacie.

KURTYNA
transkoneser z hurtowni 30.04.2021 (16:18:39)
 1  
Gratulacje dla jubilata :D :D :D Niedościgniony lider na rynku kanałów muzycznych. Wystartował w odpowiednim momencie, kiedy disco polo zaczęło ponownie rozkwitać i to przesądziło o sukcesie :D :D :D Pozostaje tylko życzyć jubilatowi 100 lat (co najmniej).
A odnośnie samego disco polo - nie ma się czego wstydzić. Dobra muzyka do wesela, do Sylwestra i innych imprez. Łatwo wpada w ucho i tak samo łatwo przez drufie ucho wypada :D :D :D A o to przecież na imprezie chodzi.
 0  
*tak samo łatwo przez drugie ucho wypada
 0  
Kto to gów....o oglądać, wywalić to z naziemnej tv
 0  
i tak samo łatwo przez drufie ucho wypada
Tak samo przez to "drufie" ucho cioto radomska ci Władysław Lem wypada?:D :D :D
 0  
A poza tym amerykańskie disco jest lepsze :D :D :D Klimat Oklahomy i zapach krowiego łajna, lepsze to, niż niejedna krach :D :D :D
 1  
My lubimy disco polo, zawsze do rytmu trzepiemy sobie wory
jacek placek i wacek 1.05.2021 (11:05:10)
 1