Łukasz Szewczyk01.05.2021 (11:52)26

Więcej kanałów TVP w naziemnej telewizji cyfrowej, w tym TVP Dokument. Wkrótce 4K

• Od maja w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) dostępna jest szersza oferta programów tematycznych Telewizji Polskiej.
• Nadawca udostępni także rozgrywki Euro 2020 w jakości 4K

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 26 z 26)

Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Jaki ból dupy przydupasów Trzaskowskiego :D
 44  
To naprawdę zastanawiające jak często pisowskiej trolle tutaj wojujące piszą o bólu d..py.
Widać dobrze się na tym znają.
Sądzicie, że oni wszyscy tam ze sobą ten teges? Wiadomo, że Jarek...ale reszta też?
 41  
Ale łaska, tylko że żużel musze jeszcze wykupywać u prywatnych dodatkowych telewizji, gdzie bokiem przechodzą pieniądze tvp przez to zebym żużla nie mogła oglądać w polskiej telewizji mało jest sportu typu żużel koszykówka formuła1 tamci zarabiają bo musimy wykupywać
 44  
witam serdecznie wszystkim komentujacych.
Ja prywatnie nie lubie TVP,ale na dzien dzisiejszy te kanaly które sa nadawane w technologii DVB-T2 z kodekiem ..265 mi pasuja,bo od strony technicznej sa super. Mozna sprawdzic kazdy tv czy jest dobry pod wzgledem nowego systemu nadawanie w polsce(montuje anteny dvb-t), i od razu widze czy tv jest dobry czy nie.
Komentarz pisze tylko od strony technicznej.
Pozdrawiam wszystkich
 1  
widać że zamiast argumentacji rzetelnej jest tylko powtarzanie stereotypu . zamiast wypowiedzi na temat to niema nic . jedynie opluwanie nie popieranej opcji politycznej i nic poza tym .może warto czasem wypowiadać się na temat a nie pisać tylko po to by opluć nie popieraną opcje polityczną .
 2  
A co?.. woleliście PO i Tuska i każde mistrzostwa płatne w pay-tv, do tego skradziony OFE, podwyższony wiek emerytalny, podwyższony VAT i "piniendzy nima i ni będzie"... To teraz jak tvp ma prawa do mistrzostw i idzie naprzód z 4k dla każdego... to źle.

Co za ciemna masa.
 1