Łukasz Szewczyk02.05.2021 (17:14)21

"Święto polskiej muzyki" w Radio 357. Polski Top, specjalne występy i wywiady z artystami

• W poniedziałek (3 maja 2021 roku) "Święto polskiej muzyki" na antenie Radia 357

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

Zmień płytę, TVN-owski klakierze, bo ci się zacięła. Nudzisz już tym Władysławem Lemem i oglądalnością radia!!!!!!!!!!! Nawet jeżeli Maciej kiedyś jeden raz się pomylił i tak napisał, to nie świadczy o niczym. Każdemu w życiu zdarzały się różne pomyłki językowe, każdemu! Nie ma takich ludzi, którzy nigdy się nie mylili. Maciej pomylił się z Lemem jeden raz, a ty nawijasz o tym jak potłuczony już po raz 36372836636. Samemu się jeszcze nie znudziło?!

I daj już spokój z tym disco polo, niech każdy słucha czego chce: jeden woli thrash-metal, drugi disco polo, trzeci odgłosy wiertarki i nikt nie ma prawa obrażać ludzi ze względu na takie, a nie inne preferencje dźwiękowe! Bycie koneserem disco polo nie jest zabronione!!!
Morda w kubeł Maciejko radomska:D :D :D
Wracaj do hurtowni czytać Władysława Lema, badać oglądalność radia i "konserować" w disco-polo niedouczona radomska transbabciu:D :D :D
 47  
Już rzekłem radomska laluniu: morda w kubeł. Do hurtowni marsz:D :D :D
Poczytaj transie radomski Władysława Lema, pooglądaj radio, posłuchaj "kąneserko" disco-polo i cichaj transie:D :D :D
 44  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jestem wybitnie wykształcony, dlatego klapę farmazony:D :D :D
 42  
Ojojoj! Ile już tych topów (wszechczasów) było... Ojojoj! I jeszcze mało! Cały dzień słuchania?! I znowu mi się przypomina: boję się tylko głupich ludzi i fanatyzmu!
 3  
Centrala zmieniła mi kolor mordy :D :D :D
 0  
P. S. Niedawno pytałem się znajomego księdza, czy nie jest grzechem gardzić @tałim i pokazałem mu na smartfonie kilka tutejszych antyreligijnych wpisów tego lewaka. Ksiądz popatrzył, przeczytał i zdecydowanie stwierdził: "Nie jest grzechem, takim gardzić można!". No więc GARDZĘ!!!
Ty lala radomska masz nasrane w głowie nieźle:D :D :D
Spytaj klechę czy lubi tylko małych chłopców czy też starych i niedouczonych jak ty matoleD :D :D
 16  
Dejta mi plusów :D :D :D Ja lubić plusy, szczególnie 500+ :D :D :D
 13  
P.S. Na dodatek ksiądz nie tylko - jak zawsze mi loda kazał zrobić - ale też musiałam zapłacić za poradę duchową i dać jeden wentylator do zakrystii.


Tyle w temacie

KURTYNA
 14  
Ja poszedłem do znajomego Flaszki-Głodzia i spytałem czy nie jest grzechem wyśmiewać @trans-Maciejkę-Ludmiłę i pokazałem mu na smartfonie kilka tutejszych nienawistnych wPiSów tego psychola. Biskup popatrzył, przeczytał i zapytał czy Maciejka chleje tak jak on - powiedziałem, że nie wiem i zdecydowanie stwierdził: "Nie jest grzechem wyśmiewać takiego porypa!". Potem poszedłem do Jędraszewskiej i spytałem czy nie jest grzechem wyśmiewać @trans-Maciejkę-Ludmiłę i pokazałem mu na smartfonie kilka tutejszych nienawistnych wPiSów tego psychola. Arcyksiężna popatrzyła, przeczytała i zapytała czy Maciejka lubi anal tak jak on - powiedziałem, że nie wiem i zdecydowanie stwierdził: "Nie jest grzechem wyśmiać debilizm tego ćwoka!". No więc LEJEMY Z PSYCHOLA!!!
 6  
GEJ!!! FistFucking:D :D :D
Buhahahahahahahahahahahaha:D :D :D
Wiedziałem:D :D :D
Radomski cwelik niewykształcony:D :D :D
 3