Łukasz Szewczyk07.05.2021 (10:40)4 komentarze

Zoom TV przesuwa premierę polskiej edycji programu "Magia nagości"

• Polacy jednak wstydzą się nagości?
• Zoom TV przekłada premierę polskiej edycji programu "Magia nagości"
"Magia nagości. Polska" w Zoom TV
Telewizja Zoom TV przesuwa premierę polskiej edycji randkowego show "Magia nagości". Prowadzącą program została Beata Olga Kowalska, znana m.in. serialu "Ranczo", w którym zagrała uwielbianą przez widzów Panią Doktorową.
"Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego "Magia nagości. Polska", która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja 2021 roku" - czytamy w lakonicznym komunikacie zarządu Kino Polska TV.

Nadawca nie zdradza powodów swojej decyzji. Od początku ogłoszenia planów produkcji polskiej edycji program wzbudzał sporo kontrowersji. Zapowiadało się, że będzie to jedna z najgłośniejszych telewizyjnych premier. Co ciekawe, od kilku dni Zoom TV na swojej antenie informował, że trwają poszukiwania uczestników do drugiej edycji show.

Przypomnijmy, że "Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku. Program jest oparty na brytyjskim formacie Naked Attraction, który powstał dla jednego z największych brytyjskich nadawców Channel 4 (Channel 4, podobnie jak BBC, ma status nadawcy publicznego). Brytyjską wersję Naked Attraction prowadzi pisarka i dziennikarka Anna Richardson.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Rozrywka dla ubogich ....

Wystarczy majtki ściągnąć przed kamerą i już mamy telewizyjny super show.
Na TVP Kurski dodatkowo pokaże koncert Disco Polo i Polacy skaczą ze szczęścia.

Poziom audycji odzwierciedla poziom półgłówkowatego widza.
Rozrywka dla polskiego plebsu. Widocznie na więcej nie zasługujemy.
 8  
a moze zakryc im twatrze maskami typu burka muzulmanska>>?? i panom i paniom,,, a moze ez beda geje czyli dwoch dorodnych facetow
 16  
Jak coś z sexem związanego, to dla pisowskiego "elektrona" - to tylko w sutannie i komży:D :D :D
A wzorcowo z kotem:D :D :D
 3  
Zapewne nie było chętnych na pokazywanie swoich wdzięków. Chłopak czy też dziewczyna później niemiałaby życia w swoim mieście czy też na wsi, taka prawda.
 11