Łukasz Szewczyk07.05.2021 (10:47)5 komentarzy

Znane osoby przejmują opiekę nad osobami niepełnosprawnymi w nowym programie TTV

• Telewizja TTV rozpoczyna emisję nowego programu "To tylko kilka dni", w którym znane osoby opiekują się osobami niepełnosprawnymi.
• W roli opiekunów zobaczymy m.in.: Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir (Paweł Zapała), Michał Koterski oraz Daniel Kuczaj.
"To tylko kilka dni" w TTV i na Player.pl / Fot. TTV
"To tylko kilka dni" w TTV i na Player.pl / Fot. TTV
"To tylko kilka dni" to pozytywne i burzące stereotypy spotkanie dwóch światów. Roli opiekunów osób niepełnosprawnych podjęli się między innymi Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir (Paweł Zapała), Michał Koterski oraz Daniel Kuczaj. Spotkają się oni z ludźmi, którzy na co dzień potrzebują wsparcia osób trzecich. W tym czasie rodzina lub prawni opiekunowie wyjadą na kilkudniowy urlop. Gwiazdy, które wzięły udział w projekcie spróbują wnieść do życia swoich nowych znajomych powiew energii i inną perspektywę. Także dla nich to będzie czas na chwilę refleksji i docenienie tego, co się ma.
- Świat, w którym żyjemy potrzebuje pozytywnych bodźców i o tym właśnie jest ten program. Osoby niepełnosprawne często na co dzień pozostają w ukryciu w domach, gdzie wspólnie ze swoimi opiekunami, spędzają większość życia. My z pomocą znanych osób na chwilę ten porządek burzymy, dajemy chwilę wytchnienia, czasem po prostu zwyczajnej radości - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

"To tylko kilka dni" w TTV / Fot. TTV
"To tylko kilka dni" w TTV / Fot. TTV
Siedmioodcinkowa seria zadebiutuje na antenie TTV już 16 maja. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godz. 22:00. Program dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

"To tylko kilka dni" realizowane jest na podstawie holenderskiego formatu "Take over, take care" dystrybuowanego przez All3Media. Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Rochstar.

"To tylko kilka dni" w TTV i na Player.pl / Fot. TTV
"To tylko kilka dni" w TTV i na Player.pl / Fot. TTV

Komentarze (1 - 5 z 5)

Wszystko w porządku, ale niepełnosprawność to nie tylko wózek inwalidzki, ale też niesłyszący, niewidomi czy chorzy umysłowo
 8  
Mogę się zająć Jarosławem:D :D :D
 5  
Sławomir to Sławomir Zapała. Paweł to jego drugie imię :)
 9  
tałi
a ja jego kotem
 2  
Celebryci podlansują się "ścigając" się na wózkach z osobami naprawdę niepełnosprawnymi.
 1