Łukasz Szewczyk10.05.2021 (19:30)3 komentarze

Monika Olejnik rozmawia z ludźmi kultury, nauki i sportu w nowym programie TVN24 GO

• Na platformie TVN24 GO zadebiutował premierowy odcinek nowego programu "Monika Olejnik. Otwarcie"
• Jest to autorski cykl wywiadów, w którym dziennikarka zaprasza do szczerej rozmowy ludzi kultury, sztuki, sportu oraz nauki.

GO
Monika Olejnik
Pierwszym gościem Moniki Olejnik był Grzegorz Markowski, wokalista legendarnego zespołu Perfect. 27 kwietnia Artysta poinformował, że rezygnuje z udziału w pożegnalnej trasie koncertowej grupy. "Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja", napisał na profilu swojej córki Patrycji Markowskiej na Facebooku.
- Bałem się takiego spadku formy pod sam koniec. Średnia wieku w Perfekcie to prawie 70 lat. Dwa lata przerwy to jest eliminacja z takiej aktywności muzycznej - mówi Grzegorz Markowski otwarcie Monice Olejnik w rozmowie.

Premierowy odcinek "Monika Olejnik. Otwarcie" dostępny jest dla użytkowników TVN24 GO od poniedziałku 10 maja. Kolejne rozmowy ukazywać będą się w serwisie co piątek. Fragmenty programu emitowane będą również na antenie TVN24.

Monika Olejnik jest laureatką Wiktorów, została też kilkukrotnie nagrodzona Telekamerą Tele Tygodnia. Jest również zdobywczynią Grand Pressa dla najlepszego dziennikarza roku. Od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na antenie TVN24 prowadzi "Kropkę nad i".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Kolejna rzeczniczka PO
 1  
zgadzam się z psiapsiułkami powyżej
radomska pipa cochodajka 11.05.2021 (16:42:39)
 3  
PO fachu KOleżaneczka!
 3