Łukasz Szewczyk10.05.2021 (19:39)brak komentarzy

Anna Dereszowska z partnerem stawiają na agroturystykę w nowym programie TVN Style

• Aktorka Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak w niepewnych czasach dla branży fotograficznej, teatralnej i filmowej zdecydowali się na zmianę swojego życia i otworzenie własnego biznesu.
• Jak będzie wyglądała ich próba dopasowania się do nowej rzeczywistości?
"Budując marzenia" w TVN Style
Anna i Daniel w otoczeniu lasów i jezior postanowili spełnić swoje marzenie. Na Mazurach powstanie nowoczesne siedlisko - miejsce wśród przyrody, gdzie będzie można odpocząć i na chwilę zapomnieć o wszystkim. Wraz z widzami TVN Style oraz TVN prześledzimy każdy etap pracy nad inwestycją, poznamy lokalną społeczność oraz sławną parę, która postanowiła zmienić swoje życie i częściowo wyprowadzić się z wielkiego miasta.
Program reality pokaże prace na nowym terenie - od samego planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Każdy z nich w zupełnie innym stylu, wszystko w urokliwej scenerii jezior. Znana aktorka pokaże nam swój osobisty świat, będzie poznawała lokalnych mieszkańców i ich regionalną kulturę. W wystroju wnętrz siedliska będzie chciała nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki. Oglądający poznają motywacje Anny Dereszowskiej, zobaczą trudności i niepokoje towarzyszące nowej inwestycji. W każdym odcinku będziemy obserwować życie jej rodziny oraz zobaczymy, jak buduje swoje marzenia.

Emisja programu w poniedziałki o godz. 20.10 (od 10 maja 2021 roku) na antenie TVN Style. Emisja takżę głównej antenie TVN - w niedziele o godz. 11.30 (od 16 maja 2021 roku).