Łukasz Szewczyk13.05.2021 (12:33)4 komentarze

TVN7 kręci nowy serial codzienny "Papiery na szczęście". W roli głównej Adriana Kalska

• Telewizja TVN7 rozpoczęła właśnie prace nad nowym serialem codziennym "Papiery na szczęście".
• Produkcja oparta na autorskim pomyśle stacji na telewizyjne ekrany trafi jesienią 2021 roku.
• W rolach głównych zobaczymy Adrianę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.
Adriana Kalska w serialu "Papiery na śzczeście "
Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam - król życia - jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż... Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.
Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy" - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. Zdjęcia do serialu "Papiery na szczęście" również będą realizowane w Krakowie. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam), Mateusz Kmiecik (Kris).

Premiera jesienią 2021 roku na antenie TVN7 oraz na platformie Player.pl

Komentarze (1 - 4 z 4)

W końcu główna rola dla Ady Kalskiej. Do tego TVN 7 znów serwuje premierową produkcję, gdy przez tyle lat ramówka składała się z powtórek.
 10  
Czyli historia p0lki, którzy marzy o Chadzie a ten ma ją gdzieś xD
 7  
"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom." .......... ojeja, ale czaderski serial będzie. :)
 10  
to nie dla manie
 0