Łukasz Szewczyk18.05.2021 (16:34)10 komentarzy

Z TVP i TV Republika do radiowej Trójki. Marta Piasecka nową prowadzącą

• Do zespołu Programu 3 Polskiego Radia dołącza Marta Piasecka, znana dotychczas z TVP oraz Telewizji Republika.
• Nową prowadzącą będzie można usłyszeć na antenie od środy 19 maja podczas audycji "Trójka przed południem".
Marta Piasecka / fot. Andrzej Wiktor
Marta Piasecka / fot. Andrzej Wiktor
Marta Piasecka jest związana z TVP od połowy 2017 roku. Prowadziła "Panoramę", "Teleexpress", "Teleexpress na deser", "Kościół z Bliska". Obecnie jest gospodarzem "Info Raport" oraz "Info Dzień" w TVP Info. Z wykształcenia magister teologii.
Teraz dołącza do zespołu Programu 3 Polskiego Radia, by poprowadzić audycję "Trójka przed południem". - Bardzo się cieszę, że przede mną kolejny rozdział. Zawsze byłam związana z kulturą, a praca wyłącznie głosem - inaczej niż w telewizji - jest nowym wyzwaniem. Mam nadzieję, że będę mogła dać swoim słuchaczom dużo od siebie. Zależy mi, aby czuli się podczas moich audycji jak w domu lub na dobrej kawie z przyjacielem. Oprócz serdecznej atmosfery chcę zapewnić słuchaczom ciekawą audycję, poruszając najważniejsze tematy z obszaru kultury - mówi Marta Piasecka.

"Trójka przed południem" to pasmo kulturalno-muzyczne poruszające najważniejsze zagadnienia współczesnej kultury w kraju i na świecie. W ramach audycji można usłyszeć rozmowy z gośćmi, zapowiedzi, recenzje interesujących wydarzeń. Stałymi punktami programu są: "Bed & Breakfast" czyli lekcje języka angielskiego na przykładzie muzycznych przebojów; "Trójkowy Felieton Kulturalny" opisujący aktualności wydawnicze i artystyczne oraz "Fajny film", w ramach którego można usłyszeć o premierach, wydarzeniach, prezentacjach i ciekawostkach ze świata filmu. Program jest nadawany od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 - 11.00 oraz w piątki, od godz. 10.00 do godz. 11.00. Wśród prowadzących są Katarzyna Cygler, Gabriela Andrychowicz i od 19 maja 2021 roku Marta Piasecka.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Jeszcze rachonia tam brakuje w tej radiowej trójce
 30  
Masakra jak pis zniszczył Trójkę.
 27  
Przesunięcia partyjno-kadrowe na pisowskiej krótkiej ławce.
Buzia nie zastąpi w radiu braków warsztatowych.
Ale przecież to bez znaczenia...tego pisowskiego radiowęzła słucha już raptem 2,4%.
I nadal spada:D :D :D
 22  
z wykształcenia mgr teologii...aha
 23  
PISiory zniszczą wszystko czego się tkną. Trójka najlepszym przykładem.
 17  
Trójka uwalona, teraz tylko truje
 17  
Dostała nakaz tam pracy
 10  
I kogo jeszcze tam wpakują? A kiedyś było to takie dobre radio, teraz została tylko propaganda.
 11  
Porównanie wyników badań słuchalności sprzed roku i aktualnych najlepiej pokazuje, jak dobrym radiem jest trUjka teraz...
 1  
Trójka to zawsze było, jest i będzie radio dla januszy i działkowców którzy aspirują do bycia "elitą" bo nie słuchają Zenka i Boys.

Kiedy ostatnio na antenie Trójki grał Konkwista 88, Korn, Honor, Alestorm, Sabaton, Landser, Contra Boys, Коловрат albo The Gits? No właśnie. Miejsce tego radia jest na śmietniku historii razem z kiszczakiem, urbanem, jaruzelskim i innymi patusami z czasów PZPR.
 1