Łukasz Szewczyk18.05.2021 (16:48)3 komentarze

Bogdan Rymanowski powraca z niedzielnymi rozmowami z politykami w Polsat News i Interii

• Bogdan Rymanowski powraca z niedzielnymi rozmowami z politykami.
• Razem przy jednym stole, przy najlepszej kawie, będą rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia.
Bogdan Rymanowski / Fot. Polsat
Bogdan Rymanowski / Fot. Polsat
Od najbliższego weekendu niedzielne przedpołudnie w Polsat News będzie należeć do Bogdana Rymanowskiego. A to za sprawą programu "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii", w którym politycy, przy porannej kawie, staną w ogniu pytań jednego z bardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. W audycji omawiane są najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata z zaproszonymi gośćmi - politykami wszystkich opcji politycznych oraz ekspertami.
- Kocham rozmowy z politykami na trochę większym luzie. Taka formuła daje szansę na wyciągnięcie z nich informacji, których normalnie bym nie wyciągnął. A moim zaproszonym gościom zaprezentowania się jako wyraziste osobowości, które mają coś więcej do powiedzenia niż tylko oficjalne przekazy dnia - mówi Bogdan Rymanowski, prowadzący program.

"Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii" będzie pierwszym programem na antenie Polsat News, w którym zaproszeni goście wystąpią na żywo w studio od początku pandemii. Audycja będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

- Bardzo się cieszę, że Bogdan poprowadzi "Śniadanie...". To także dla nas nowe otwarcie. Nie tylko z nowym prowadzącym, ale po raz pierwszy od ponad roku z gośćmi w studio, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że będzie to początek szerszego otwarcia - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat

- Będą wszystkie gorące tematy, będą newsy, będzie humor i bezpośrednie starcie na argumenty. Ale najbardziej się cieszę, że w końcu nie będzie to rozmowa przez Skype'a, lecz twarzą w twarz. Bardzo mi brakowało kontaktu z żywym człowiekiem w studiu przez okres pandemii - dodaje Bogdan Rymanowski.

"Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii" w każdą niedzielę o godz. 9:55 (od 23 maja 2021 roku) w Polsat News oraz w internecie na Interia.pl.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Super, ale żeby Polsat jeszcze tę pier...ą mszę wypier... to byłaby pełnia sukcesu
 8  
9:55 czy wlatują msze święte. Może czas cos zrobić z Polsat News 2 taki kanał społeczny interwencyjny - Interwencja, msza św. ewentualnie Msza w Super Polsat lub Nowa TV
 0  
Boguś to nasz człowiek :D :D :D ładnie jedzie po piśkach swoich polsatowskich programach :D :D :D
 0