Łukasz Szewczyk21.05.2021 (13:43)10 komentarzy

Superstacja zmieni się w Wydarzenia24

• Grupa Polsat planuje zmiany w portfolio swoich kanałów tematycznych
Superstacja
Polsat zamierza zmienić nazwę telewizji Superstacja na Wydarzenia 24 - dowidział się Presserwis. Zmiana nazwy nie jest przypadkowa i ma nawiązywać do "Wydarzeń", głównego serwisu informacyjnego telewizji Polsat oraz kojarzyć się z Polsat News.
Na razie nadawca nie zdradza wielu szczegółów nowego projektu. Wiadomo, że na początku maja złożono wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek w sprawie zamiany nazwy. Z kolei jak ustalił serwis TVPolsat.info, obecnie trwają próby kamerowe, a Supestacja kończy nagrywanie wielu dotychczasowych programów. Start kanału Wydarzenia24 planowany jest na wrzesień 2021. Rozważana jest także emisja w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T)
Press.pl / TVPolsat.info

Komentarze (1 - 10 z 10)

marzy mi się kanał informacyjny bez polityki, taki który pokazuje wydarzenia z całego świata.
 16  
marzy mi się publiczna tv, która pokazuje różnorodność poglądów, postaw, teorii i ludzi. A nie tylko namolna propaganda oszalałych pisowców.
 20  
INTERIA24 lepiej brzmi. Wydarzenia24 musiałyby w studiu siedzieć prowadzący Wydarzenia i do tego w tym samym studiu co serwis. Dwa nie ma sensu robić kanału który w nazwie ma serwis informacyjny bo nie m sensu drugi na nawet trzeci kanał informacyjny całodobowy. Tu trzeba coś lekkiego co poinformuje co sie dzieje pokaże programy z Polsatu News, Polsatu Sport (Cafe Futbol, magazyn 1 ligi czy magazyn siatkówki czy koszykówki, Atleci), czy nawet Play (np. Łowca pedofili) czy Cafe. Kanał w naziemnej za TV6.
 2  
A z Polsat News 2 zrobić SUPER NEWS (czyli kanał od informacji lokalnych (z serwisów miejskich) przez wydarzenia z Polski aż po wydarzenia z zagranicy, biznesowe i sportowe. Zero publicystyki.
 2  
No to super :D :D :D ta stacja. Brawa za obiektywizm :D :D :D
 0  
Superstacja niech zostanie a zmienić Polsat news 2 i tak w nim nic nie ma.
CANAL+ I POLSAT BOX 21.05.2021 (18:29:12)
 8  
czyli który to już będzie kanał soloża z "wiadomościami"? i który kolejny wychwalający pis?
 5  
niech powstanie zamiast tego powstanie POLSAT FILM BEZ REKLAM albo POLSAT F1 HD
 0  
Superstacja niech zostanie a zmienić Polsat news 2 i tak w nim nic nie ma.
A w super stacji jest? Oglądalność Superstacji gorsza od Republiki. Polsat News 2 daje powtórkę programu publicystycznego i czasem się oko zawiesi
 1  
nie mogę zrozumieć dlaczego taki szajs jak Polsat News 2 funkcjonuje, a Superstację zniszczyli, którą oglądałem częściej niż TVN24. Takie programy jak Gilotyna, czy Bez Ograniczeń powinny być przeniesione do PN2. Tego Polszmatu to wszędzie za dużo.
 5