Łukasz Szewczyk01.06.2021 (16:02)9 komentarzy

Pakiet Canal+ z kanałami Eleven Sports w nowej promocji UPC Polska

• UPC Polska wprowadza do swojej oferty nowy pakiet promocyjny z kanałami premium
Sportowa oferta UPC
UPC Polska przygotowała nową ofertę, w ramach której abonenci zyskują dostęp do kanałów Canal+ oraz Eleven Sports w promocyjnej cenie 49,99 zł miesięcznie. Okres zobowiązania wynosi 12 miesięcy. Opłata aktywacyjna została obniżona o 0 zł.
W ramach oferty klient otrzymuje dostęp do pakietu Canal+ Premium, który w UPC Polska obecnie składa się z 8 kanałów (Canal+, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Dokument, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2) oraz do serwisu Canal+ na żądanie w dekoderze.

Z kolei pakiet Mega Sport w UPC Polska składa się obecnie z trzech kanałów sportowych: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3.

Promocja "Canal+ Prestige z Mega Sport - akcja specjalna (2021-1)" trwa do 11 lipca 2021 roku i dotyczy nowych oraz obecnych abonentów telewizji cyfrowej UPC Polska, którzy jednocześnie stają się abonentami usług objętych promocją.

Przypomnijmy, że z okazji zbliżającego się Euro 2020 sieć UPC Polska wprowadziła nowe oferty promocyjne z dekoderem 4K, w ofercie dostępny będzie także kanał TVP 4K.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Sorry, ale to nie są pełne pakiety!
Niestety w ofercie UPC brakuje Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i Canal+ NOW oraz Eleven Sports 4. Szkoda.
 22  
Ciężko im dodać brakujące kanały, co to za polityka w upc?
 14  
Niepełny pakiet w mega wysokiej cenie...fakt warto o tym pisać. Czyżby Media 2 polubiło UPC ? Dobry pakiet to jest w canalplus 55zł za C+ i hbo w pełnych wersjach :)
 9  
A co z nowym konsorcjum , które przejmuje od Eleven transmisję Bundesligi. Przyjdzie płacić nowy haracz za dodatkowy kanał.
 7  
Szkoda że UPC nic o takim pakiecie nie wie - nie pisz bzdur redaktorku !!!
 7  
Szkoda że UPC nic o takim pakiecie nie wie - nie pisz bzdur redaktorku !!!
To, że UPC zatrudnia idiotów, którzy nie znają ofert firmy dla której pracują, to nie wina redaktora. Promkę masz na ich stronie: upc.pl/telewizja/kup/dla-klientow/sportowa-promocja/
 6  
Niech sie nie wygłupiają. Mam Canal+Prestige u nich za 34,99 zł a Eleveny za 2,49 zł. Więc nijak się to opłaci...

Lepiej niech dodadzą w końcu Eleven Sports 4 i Canal+NOW bo to i dadzą możliwość oglądania Canal+ w UPC GO TV bo to skandal że oferują okrojone pakiety premium i dochodzi do takich sytuacji że np jakiś mecz leci zarówno na C+Now i ES4 a klient UPC nie może obejrzeć mimo posiadania tych pakietów :-/
 4  
W Player mam Canal+ za 45 zeta i do tego aktualną ofertę z mnóstwo filmów i seriali zaraz po premierze w tv C+VOD
 5  
hehe eleven traci licencje za licencją i wciskają teraz ten eleven za grosze w byle pakiecie zaraz będą serwować same powtórki, tylko soloż się dorwał i już stracił F1 dla reszty szkoda kasy
 6