Łukasz Szewczyk03.06.2021 (13:16)6 komentarzy

Michał Kempa nowym współprowadzącym "Mam talent" w TVN

• Kolejne zmiany w trzynastej edycji "Mam talent" TVN
• W roli prowadzącego show zadebiutuje Michał Kempa
Michał Kempa
Jesienią 2021 roku na antenie telewizji TVN trzynasta edycja popularnego programu "Mam talent". Na widzów czeka sporo zmian. Jak już informowaliśmy, zmieni się skład jury. Do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak dołączy Jan Kliment, który zastąpi Agustina Egurrolę.
To nie jedyne nowości. Nową postacią talent show będzie Michał Kempa, który dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego "Mam talent". Jest to nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny, współprowadzi "Szkło kontaktowe" w TVN24. Wcześniej jednak próbował swoich sił w czeskim "Mam talent".

- Owszem. Stało się. Potwierdzam. Zarząd spółki Discovery TVN powierzył mi jedno z najważniejszych stanowisk w kraju jakim jest posada współprowadzącego programu "Mam Talent". Czy podołam wyzwaniu? Będę się starał. Obiecuję. Bycie Szymonem Hołownią wymaga empatii, inteligencji, błyskotliwości, nienagannej prezencji, nie garbienia się i posiadania w miarę bezpiecznych poglądów na temat przerywania ciąży. To ostatnie mam - nad resztą będę pracował (...). Dobrą opinię mam, pewne już doświadczenie i zadaniu podołam- skomentował na Facebooku Kempa.

Michał Kempa zastąpi Szymona Hołownię, który kilka miesięcy temu rozstał się z programem.

Przypomnijmy, że obecnie trwają castingi online do nowej edycji show. Osoby, które chcą się zgłosić do programu muszą przygotować swoje zdjęcie, filmik z prezentacją swojego talentu oraz filmik, w którym się przedstawiają i mówią kilka zdań o sobie. Zgłoszenia przyjmowane są do połowy lipca 2021 roku za pośrednictwem strony internetowej programu. Pierwsze przesłuchania stacjonarne ruszają już 26-27 czerwca w Warszawie.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Zabawny koleś, ale serii Mam Talent już nie oglądam od dawna.
 5  
Super,bardzo go lubię w Szkiełku kontaktowym.Będę oglądał
 10  
Szkoda że nie Szymon Majewski
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 3.06.2021 (16:53:33)
 4  
on wcale nie jest śmieszny
 12  
Zabawny koleś, ale serii Mam Talent już nie oglądam od dawna.
Też oglądałem pierwsze edycje. Wtedy program miał ponad 5 mln widzów. Z czasem się przejadło.
 10  
Wygląda jak ten z filmu Historia żółtej ciżemki.
Piczka śmierdziuszka 4.06.2021 (20:05:39)
 8