Łukasz Szewczyk09.06.2021 (12:34)brak komentarzy

"Jeszcze więcej Euro" w Radiu TOK FM

• Wraz ze startem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Radio TOK FM przygotowało dla słuchaczy wiele specjalnych audycji i serwisów informacyjnych poświęconych Euro 2020.
• Na antenie pojawią się m.in. podsumowujące dni rozgrywek programy "Jeszcze więcej Euro"
Mikrofon TOK FM
Kibice piłki nożnej będą mogli śledzić przebieg rozpoczynających się w tym tygodniu Mistrzostw Europy w Radiu TOK FM. Przedturniejowych informacji można już słuchać na antenie w programach "Jeszcze więcej Euro" po godz. 20:00. Natomiast wydanie "Jeszcze więcej Euro" po 23:00 nadawane będzie od piątku, 11 czerwca do końca zawodów, z wyłączeniem dni bez meczy. W audycji, którą poprowadzą: Przemysław Pozowski, Michał Waszkiewicz, Michał Janczura, Mateusz Stanicki i Przemysław Iwańczyk (TOK FM i Polsat Sport). Pojawią się podsumowania zakończonych spotkań, pomeczowe informacje i komentarze.
Reporterzy Radia TOK FM będą obecni w bazie polskiej reprezentacji w Gdańsku, będą także towarzyszyć kibicom w przeżywaniu sportowych emocji. Dzięki nim fani piłki nożnej poznają opinie sportowców, trenerów, komentatorów i ekspertów.

Na antenie TOK FM przybędzie też wiadomości o sporcie - w ramówce od poniedziałku do piątku znajdzie się 5 dodatkowych wydań Informacji Sportowych. Zaś w weekendy nadawane będą nowe wydania Informacji Sportowych - po 8 w ciągu każdego dnia.