Łukasz Szewczyk10.06.2021 (10:43)2 komentarze

10 koncertów na 10-lecie stacji. Rusza Letnia Scena Polo TV

• Z okazji swojego jubileuszu oraz gorących wakacji stacja Polo TV kontynuuje swój letni projekt koncertowy
10 koncertów na 10-lecie stacji. Rusza Letnia Scena Polo TV
Już do 26 czerwca w każdą sobotę widzowie Polo TV będą mogli spotkać się z największymi gwiazdami disco polo na 10 koncertach. Tak jak w 2020 roku koncerty zostaną zrealizowane w miejscach które są bliskie sercu artystów. Ekipa Polo TV zbuduje mini sceny w ogródkach, domach, tarasach, boisku piłkarskim czy na polanie pod samymi Tatrami. Bez publiczności pod sceną, ale z największą i najwierniejsza publiką- widzami Polo TV. Każdy z odcinków będzie składał się z 2 lub 3 mini recitali gwiazd, podczas których wykonają one zarówno swoje najbardziej znane hity jak i premierowe nigdy dotąd nie publikowane nagrania.
Na scenie pojawią się m.in. Piękni i Młodzi, Playboys, Miły Pan, Skaner, Magda Niewińska, Marcin Siegieńczuk, Toskańsky, Camasutra, After Party, Joker, Capitan Folk, Weekend, Freaky Boys, Bqll, Andre, zespół Classic. W programie po raz pierwszy usłyszymy duety gwiazd: Playboys i Miły Pan, Macin Siegieńczuk i Magda Niewińska oraz Camasutra i After Party. Koncerty będą wzbogacone krótkimi wywiadami, również z gośćmi specjalnymi znanymi z pierwszej edycji programu, w których gwiazdy wspominać będą dekadę istnienia Polo TV.

Ostatni 10 koncert odbędzie się z publicznością gdyż na koncert zostanie zaproszonych 10 telewidzów- laureatów konkursu urodzinowego stacji.

Premiery programów "Letnia Scena Polo TV" w soboty o godz. 14.15 (od 26 czerwca do 28 sierpnia 2021 roku). Powtórki w niedziele o godz. 17.00, wtorki o godz,. 18.30 oraz czwartki o godz. 18.15.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Gratulacje i życzenia kolejnych 200 lat (co najmniej). Pamiętam, jak wiele osób psy wieszało na tym kanale, kiedy zaczynał 10 lat temu nadawanie. A jednak taki kanał okazał się strzałem w dziesiątkę i udowodnił, że jest zapotrzebowanie na disco polo! Piękna muzyka dla normalnych, zakochanych ludzi optymistycznie nastawionych do życia!

Szkoda tylko, że po przejęciu Polo TV przez Polsat szybko zakodowano go na satelicie :( To była doskonała promocja polskiej kultury za granicą, a teraz odbiór Polp TV poza granicami Polski jest możliwy tylko dla tych nielicznych, którzy nielegalnie wywieźli z Polski dekodery platform cyfrowych (na przykład ja tak oglądam polskie TV w UK przez dekoder).
 1  
Disco polo nie słucham, nie lubię, ale szanuję i toleruję koneserów takiej muzyki. Skoro brudasy i buntownicy mają prawo słuchać rockowych szarpidrutów i heavy metalu z pędzącą na złamanie karku perkusją, słuchaczom disco polo też nie powinno się zabraniać słuchać tego, co lubią. Potępiam też prymitywne, stereotypowe myślenie, że każdy słuchacz disco polo = głupek bez wykształcenia, bo znam wielu koneserów disco polo, którzy są normalnymi ludźmi, i wykształcenie mają, i dobrej pracy się dorobili.

Istnienie Polo TV uważam za pozytywne zjawisko na polskim rynku telewizyjnym. Pozytywem jest też pojawienie się tej muzyki w telewizji publicznej, gdzie przez wiele lat była ignorowana dla zasady. Jeszcze w Polskim Radiu brakuje audycji z taką muzyką (a pasowałaby taka audycja do radiowej Jedynki).

Tyle na temat!
 0